Матла розпочав рити котлован на стадіоні «Текстерно». Тернополяни б’ють на сполох

Тільки нещодавно тернополяни раділи, що вдалось досягнути компромісу щодо забудови стадіону “Текстерно”. Забудівник Матла декларував бажання йти на зустріч громаді і замість 5 будинків  збудувати 2 і зберегти стадіон, а також додатково спорудити ще два майданчики з штучним покриттям за європейськими стандартами, трибуни, бігову доріжку, освітлення.  Але це було тільки на словах.

Як повідомляє “Погляд” активістка Го “Майдан Тернопіль” Галина Сінкевич, забудовник Матла не рахується з думкою мешканців прилеглих будинків і розпочав рити котлован на стадіоні.

– Цей стадіон має бути для людей, а Матла робить, що хоче, – каже Галина.

Зараз активісти “Майдану Тернопіль” піднімають тернополян на захист стадіону.

Мирова угода, яка була складена 10.04.2015 року мешканців на компромісну пропозицію ПП»МАТЛА» щодо будівництва житлових будинків та спорудження спортивного комплексу

1. Виокремлення спортивного комплексу огорожею.
2. Передача міській раді земельної ділянки під спорткомплексом.
3. Виготовлення проектно-кошторисної документації на спортивні споруди, їх погодження та будівництво спорткомплексу.
4. Спортивний комплекс складається з:
– футбольного поля розміром 90х45 з натуральним трав’яним покриттям
– двох універсальних спортивних майданчиків розміром 40х20 з штучним трав’яним покриттям (згідно з вимогами євростандартів), з освітленням, металевою огорожею висотою 4 м
– бігової доріжки: ширина 2,5 м, довжина 100 м
– глядацьких трибун.
5. Газорозподільчу станцію не розміщувати поблизу спортивного комплексу.
6. Автостоянка поряд зі спорткомплексом недопустима.
7. Черговість будівельних робіт:
І. Будівництво та введення в експлуатацію спорткомплексу.
ІІ. Будівництво житлових будинків.
8. Передача спорткомплексу на баланс ЖЕКу «ТернопільКомСервіс».

Нагадаємо, майже рік громада Тернополя  разом із небайдужими мешканцями  довколишніх будинків веде нерівний бій із корумпованою системою.
Минув рік після Майдану, але нічого не змінилось, свавілля чиновників продовжується, забудовуються дитячі майданчики, стадіони, парки, багатоквартирні будинки будуються під вікнами школи, назавжди закриваючи дітям доступ сонця у класи. Земельні ділянки віддаються не через прозорий аукціон, участь в якому має право брати кожен громадянин України, а через сумнівні інвестиційні  угоди, через які громада міста втрачає мільйони гривень! І це далеко не повний перелік зловживань та порушень нинішньої влади міста.

 

Коментарі вимкнені.