Міська рада ліквідувала «Комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу №3», приєдавши її до «Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту»

Більшість депутатів підтримала сьогодні на сесії рішення про зміну найменування комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу» на комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту» та припинення комунального закладу Тернопільської міської ради «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №3» шляхом приєднання до комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту», – пише ЗЗ.
Перед голосуванням заступник міського голови Леонід Бицюра проінформував депутатів, що до рішення об’єднання спортивних шкіл вони йшли протягом року. За цей час вивчали стан спортивної галузі і дійшли висновку, що в ній панує цілковитий хаос. Саме об’єднання спортивних шкіл повинне навести елементарний порядок. Запропонований проект, як стверджує заступник мера, має оптимізувати видатки. Мова йде, в першу чергу, про управлінський апарат. Звільняти викладачів і тренерів не будуть, діти не постраждають. За словами Леоніда Бицюри, із шести спортивних шкіл, які існують сьогодні в Тернополі, держава профінансувала тільки одну. Решта – утримуються з міського бюджету. Об’єднання двох шкіл дозволить в рік зекономити 384 тисячі гривень. На сьогодні з 68 тисяч гривень у місяць, котрі витрачають у спортивній школі з футболу, 32 тисячі становлять видатки на управлінський апарат. Аналогічною є ситуація і в ДЮСШ №3. З 64 тисяч гривень – 34 йде на управлінців. Заступник мера наголосив, що за нинішнього фінансування утримувати, зокрема, двох директорів, двох заступників і так далі – велика розкіш.

Водночас, на думку депутата міської ради Петра Гринчишина, той факт, що діти, батьки і тренери прийшли сьогодні під стіни мерії, є результатом недосконалої роботи персонально Леоніда Бицюра. Депутат Володимир Кузьма пропонував перенести розгляд цього питання до врегулювання усіх спірних моментів. Однак більшість депутатів вважала це недоцільним. В результаті за це рішення проголосувало 34 депутати, проти – 1, утрималось – 6, не голосувало – 3.

Додамо, що на сьогоднішній день у школі з футболу виховується 541 дитина, у ДЮСШ №3 – 228 учнів.

-1 thoughts on “Міська рада ліквідувала «Комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу №3», приєдавши її до «Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту»

  • 14:58 | 30.03.2012 о 14:58
    Permalink

    приємно читати про футбол, але окрім футьолу існує багато інших видів спорту, якими займаються вихованці спортивних шкіл. Ось мій син – займався баскетболом в спортшколі № 1, був членом обласної команди , їздили діти з тренером на різні змагання обласні і українські, і все – за рахунок батьків, не говорячи вже про купівлю спортивної форми ( і не одної). Правда літній відпочинок на морі половину школа оплачувала, ..але то все мізер, що говорити про фінансування звичайної команди, коли обласну не фінансують?

Коментарі вимкнені.