Міська рада Тернополя у 2014 році не фінансуватиме стадіон

Планується, що в 2014 році тернопільський міський стадіон без підтримки з бюджету міста самостійно зможе вийти на самоокупність та навіть отримати прибуток 4-5 тис. грн. Про це сьогодні на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради повідомив начальник відділу молоді і спорту Управління міської ради Андрій Рибак.  

–          Заплановано, що комунальне підприємство на наступний рік без підтримки бюджету міста вийде на самоприбутковість, – сказав заступник начальника управління у справах сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму Андрій Рибак під час розгляду фінансового плану КП «Тернопільський міський стадіон» на 2014 рік.

Особливу увагу пан Андрій звернув на те, що у 2013 році започаткована хороша співпраця з федерацією футболу України. Зокрема, ФФУ оплатила міжнародний турнір з футболу серед дівочих команд і навчально-тренувальні збори. При цьому, ФФУ планує і надалі співпрацювати з тернопільським КП.

–          Вони задоволені рівнем стадіону, організацією і підтримкою міської ради. Плануємо, що за рахунок додаткових масових заходів ми вийдемо на прибуток, – резюмував Андрій Рибак.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.