Небезпечний “подарунок” знайшли на Тернопільщині

14 грудня шість артилерійських снарядів калібру 75 мм часів Другої світової війни знайшли в лісі на відстані орієнтовно 400 м. від автотраси Доманово-Ковель-Чернівці  поблизу села Дружба Теребовлянського району.

16 грудня аварійно-рятувальний загін  спеціального призначення вилучив ВНП та знешкодив шляхом контрольованого підриву в безпечному місці.

Загалом з початку 2013 року на території Тернопільської області піротехніками ДСНС виявлено та знешкоджено 766 вибухонебезпечних предметів.

Управління ДСНС України у Тернопільській області звертається до всіх краян із застереженням і нагадує, що у випадку виявлення вибухонебезпечних чи зовнішньо схожих на них предметів необхідно: добре запам’ятати місце виявлення знахідки. Встановити попереджувальні знаки чи огородження. Негайно повідомити про небезпечну знахідку рятувальну службу за номером «101»!

Для облаштування огородження можна використати різноманітні матеріали, що знаходяться під рукою (жердини, палиці, мотузки, дріт, шматки матеріалу, каміння, ґрунт й інші).

Категорично забороняється: брати їх в руки, наносити по них будь-які удари, намагатися їх розібрати, переносити чи перекочувати з місця на місце, кидати у вогонь чи розкладати багаття неподалік, збирати й здавати ВНП на металобрухт.

Коментарі вимкнені.