Міська рада Тернополя відкрита для бажаючих ставити лавки

Нарикінці червня в прямому ефірі УХ-радіо тернополянин Борис, який мешкає на БАМі запитував заступника начальника міського управління житлово-комунального господарства Олега Соколовського, яка доля скверика на бульварі Куліша. Чоловік пропонував облаштувати доріжки та лавки, адже багато жінок з дітьми проводять там чимало часу. 

– Щоб окультурити той скверик так мало треба грошей, – резюмував слухач.

На це Олег Іванович відповів, що йому подобається така позиція і міська рада її прийме до уваги, виїдуть на місце, аби подивитися, що можна зробити. Адже там, де  є зелені насадження, люди повинні на чомусь сидіти.

– Максимально що можемо зробити – поставити там лавочки, облагородити. Незважаючи на те, що бюджет дуже обмежений ви праві – треба це робити і треба залучати інвесторів, – сказав начальник управління.

Він розповів, що буває таке, що підприємці готові поставити в місті лавки, але просять, щоб на них було написано назву фірми.

– Ми кажем “Нема питань!”. Хоть на всю лавку напишемо назву. Приходьте підприємці до нас, в нас є достатньо місць, де бракує лавочок, урн, – закликав Олег Соколовський. – Якщо в когось є бажання допомогти міській раді, ми відкриті повністю, будь-яку рекламу на вашій лавочці ми розмістимо.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.