Міська рада винна у зменшенні рівня води у річці Серет – ДЕІ у Тернопільській області

У Тернополі 16 липня з 21 години вечора спостерігався факт осушення річки Серет.Основне питання було – чому понижений рівень води у водосховищі і у річці Серет? Встановили, що були закриті затвори на водоскидній споруді та шлюз Тернопільського ставу. Тому було повідомлено посадових осіб Тернопільської міської ради, щоб вжили термінові заходи. Завдяки спільним зусиллям і оперативному втручанню працівників органів прокуратури, Державної екологічної інспекції, Державних органів охорони навколишнього природного середовища, вночі о 3 годині шлюз був при піднятий. Це нормалізувало ситуацію і вода у річці з’явилася, тому екологічній безпеці наразі нічого не загрожує.
Попередньо Тернопільська міська рада узгодила проект реконструкції набережної, яким передбачено пониження рівня води на 0,5м.
Через недбалі дії працівників Тернопільської міської ради шлюз було повністю перекрито.Внаслідок чого сталося зменшення рівня води у річці Серет.
За результатами перевірки будуть встановлені винні посадові особи і притягнуті до адміністративної відповідальності. Факти загибелі риби не встановлені, – повідомив “Погляду” начальник Державної екологічної інспекції в Тернопільській області М.Я.Батіг.

Коментарі вимкнені.