Міський голова Тернополя Сергій Надал дав «ляпаса» губернатору Валентину Хоптяну (фото)

Дербі! Афіші, розклеєні по всьому місту, цілий тиждень закликали городян на свято футболу у Тернополі.

І ось настало 12 травня. Довжелезні черги перед касою передвіщували, що гаряче буде не лише на сонці, а й на полі. Але гаряче було лише на трибунах, та й то у другому таймі. Найспекотніше відбувалось  поза стадіоном, там, де ось-ось міліція мала запустити фанатів «Ниви» . Близько 30 хвилин впродовж матчу звідти доносились речівки та вигуки, а згодом, замість фанів, на стадіон затягнуло трохи диму від «запалених шашок». Але на цьому все закінчилось – «ультрас» так і не запустили.

В той час на полі ввелася в основному позиційна гра з обох сторін, більше атакували гравці «Ниви», але контр випади ФК «Тернопіль» були гострішими.

В другому таймі гра пожвавішала: вилучення в складі «Ниви», гол з пенальті у ворота «Тернополя» та гол зі штафного у ворота «Ниви».

Завершився матч з нічийним рахунком  1:1.

За тої гри, що її показали обидві команди, результат закономірний. Звичайно мені, як тернополянину, бажаючиму бачити тернопільську команду у Першій лізі, хотілося, щоб виграла «Нива», так як її «сватають» на підвищення в класі. Але муніципальна команда, почесним Президентом якої є міський голова Сергій Надал, проявила принциповість і вирвала нічию у команди, яку спонсорує очільник Тернопільської ОДА Валентин Хоптян. Як результат «Нива» знаходиться на третьому місці (у Першу лігу виходять лише дві команди), маючи в запасі одну гру. З тим же ФК «Тернопіль».

Та, враховуючи бездарну недільну гру, стає незрозумілим за рахунок чого можна перемагати (Ниві).

Як сказав хтось після виходу зі стадіону: «Грали дворові команди».

 Юрій Романович, Новини Тернополя “Погляд”

Фото FCNT|ФК «Нива» Тернопіль

-1 thoughts on “Міський голова Тернополя Сергій Надал дав «ляпаса» губернатору Валентину Хоптяну (фото)

  • 12:14 | 13.05.2013 о 12:14
    Permalink

    Позор для “Ниви” та аплодисменти ФК “Тернополю”. Дійсно хочеться щоб хтось з наших був хоча би в Першій лізі. Але з такою грою “Ниви”… Може вони думали, що ВСЕ проплачено?

  • 13:08 | 13.05.2013 о 13:08
    Permalink

    ФКТ молодці подарували “Славутичу” три очки, а “Ниві” – одне ОЧКО. А може просто “Нива” слабенька.

Коментарі вимкнені.