Обличчя Тернополя: Вікторія Гановська хоче, щоб батьки жили вічно

Вікторія Гановська

Народилася в місті Тернополі.
В даний час навчаюся на другому курсі в ТКТЕК (Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж).
Останнім часом почала активно займатися громадською діяльністю. В даний час це ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив”.
До хобі я віднесу все, що зв’язано з мистецтвом (малювання, рукоділля.. )
Полюбляю у вільний час займатися рукоділлям, а також спортом.  До моєї колекції відносяться, як і іграшки ручної роботи, так і картини з різного матеріалу, в’язаний одяг. Одним словом полюбляю робити речі своїми руками, адже це може бути навіть, як найкращий подарунок для багатьох людей.
Так щоб чогось дуже боятися, то напевне такого немає, але є такі речі, які важливі в житті і мені страшно навіть подумати, що це можна втратити.
Мої мрії є доволі банальними :
– хочу, щоб батьки жили вічно;
– хочу здобути успіхів у навчанні, а надалі вдало знайти роботу.
Я просто не можу не любити Тернопіль. За все своє життя моя душа настільки прикипіла до нього, що вже не уявляю себе деінде. Всі вулички, сквери стали надто близькими моєму серцю, яке просто переповнюють спогади, пов’язані з цими місцями. Я можу дуже довго розповідати про нього, про цю затишну атмосферу, яка всюди нас оточує, та все таки буду завершувати і додам, що Тернопіль – це мій дім і я його ні на що не проміняю. Тернопіль – це казка в якій ми живемо. Просто не всі це завжди усвідомлюють.
Побажання землякам я можу сказати такі:
Завжди залишайтеся собою, адже ніщо на світі не варте того, щоб ви підлаштовувалися під кожного. Любіть і вірте в себе, і тоді все навколо почне налагоджуватися.

Коментарі вимкнені.