Міський голова Тернополя Сергій Надал хоче втекти від «Свободи» і не знає як…

Після того, як в Тернопіль в рамках пост-виборчого туру завітав лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок, всі чекали великого «розбору польотів» за наслідками провалу виборчої кампанії цієї партії.

Адже Тернопільщина єдина область на всю Україну, де панував свободівський тріумвірат – голова обласної ради, голова ОДА та міський голова були представниками однієї політичної сили – ВО «Свобода».

Тернопільські побратими так і не спромоглися збудувати «рай в окремо взятій області», де їм заважала тільки власна жадність, наглість, відсутність менеджерського досвіду та небажання вчитися бути партією влади.

Вони так і не вийшли за межі примітивних бажань працевлаштувати однопартійця, вкрасти в громади, отримати відкат та знайти винних за свої прорахунки.

І тернополян це оцінили – відвертий провал свободівців в Тернополі, звідки ще 5 років тому починалися їхні перемоги.

Чому ж ніхто не поніс політичної відповідальності за все це? Чому промовчав Олег Тягнибок?

Наближений до Сергія Надала чиновник на умовах анонімності погодився пояснити цю дивну ситуацію.

За його словами, відразу після обрання на посаду міського голови, Сергій Надал почав сам вибудовувати свої взаємовідносини з лідером партії. Це і стало головною причиною сварки з тодішнім головою обласної ради Олексієм Кайдою, який вважав, що він і надалі повинен залишатися посередником між Олегом Тягнибоком та Сергієм Надалом, якого сам познайомив з головою партії та пролобіював кандидатом на посаду міського голови у 2010 році від свободівської команди.

Однак, Сергій Віталійович вважав інакше… А товстенька валіза з готівкою «на потреби партії» заставляла Тягнибока мовчати та не звертати увагу на всі скандальні вибрики очільника файного міста.

Після провалу на виборах у 2014 році, перший хто зрозумів, що Сергій Надал готовий втекти з тонучого корабля, був саме Тягнибок. І його головним завданням під час перебування в Тернополі було не дати Надалу такої можливості.

Не маючи приводу полишити свободівські ряди, Сергій Віталійович робитиме все, щоб його виключили з партії, а підконтрольні ЗМІ та фінансовий ресурс допоможуть показати, як з вузькопартійного мера він стає мером всіх тернополян і в новому статусі стартує на наступні місцеві вибори.

І допоки громада не висуне альтернативного кандидата, Сергій Надал, який все робить законно, але мовчить, коли йдеться про мораль, матиме всі шанси знову перемогти на виборах.

-1 thoughts on “Міський голова Тернополя Сергій Надал хоче втекти від «Свободи» і не знає як…

 • 22:37 | 1.12.2014 о 22:37
  Permalink

  Думаю, що Надал виграє вибори незалежно чи від Свободи чи сам від себе чи від іншої партії. То ролі вобше не грає.

  • 08:44 | 2.12.2014 о 08:44
   Permalink

   Вобше, за Шрека ніхто з адекватних тернополян голосувати не буде, а місто в нас все таки адекватне, не зважаючи на певну кількість “фраників” та інших троликів-лизожопиків.

 • 17:23 | 2.12.2014 о 17:23
  Permalink

  Надал людина команди. Все решта – ваші необгрунтовані фантазії.

Коментарі вимкнені.