Як у Тернополі перевіряють юних програмістів

24-25 березня 2018 року на базі КЗ ТМР «СЮТ» проведено відкритий міський конкурс учнівської молоді «БАЙТ-2017».

Мета конкурсу – організація змістовного дозвілля, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку учнів, виявлення обдарованих дітей, підведення підсумків позакласної та позашкільної роботи з учнями.

У конкурсі взяли участь 50 учасників – учні із 9-ти шкіл міста (№№ 3,4,7,16,19,22,23,24,26), учні Української гімназії імені І. Франка, учні Галицького коледжу, вихованці КЗ ТМР «Станція Юних Техніків».

Конкурс проводився у номінаціях «Офіс-менеджмент», «Комп’ютерна графіка-дизайн», «WEB дизайн-програмування», «Програмування» у таких вікових категоріях: молодша, старша та молодіжна.

24 березня учасники конкурсу захищали домашні роботи та виконувалицікаві, творчі практичні завдання, а 25 березня відбулось урочисте нагородження призерів конкурсу в Центрі Науки Тернополя. Переможців конкурсу було нагороджено грамотами управління освіти та науки Тернопільської міської ради (за зайняті 1-ші місця), та грамотами КЗ ТМР «СЮТ» (за зайняті 2-3-ті місця). Кожного переможця конкурсу чекали цінні призи, надані щедрими спонсорами та меценатами, завдяки чому конкурс перетворився на чудове та яскраве, з незабутніми враженнями для дітей та їх батьків, свято.

Джерело: Станція юних техніків.

Коментарі вимкнені.