Місцеві прокуратури на Тернопільщині очолять діючі працівники структури

На Тернопільщині під скорочення попадає 30% працівників прокуратури. Відтак, у зв’язку із скорочення з 15 грудня функціонуватиме чотири місцевих прокуратури – Кременецька, Теребовлянська, Тернопільська та Чортківська.

 Їх очолять люди,  які є діючими працівниками прокуратури. Про це під час прес-конференції заявив прокурор Тернопільської області Олександр Мартинюк

«Процес формування місцевих прокуратур перебуває на завершальній стадії. Є 12 осіб, які готові очолити місцеві прокуратури. Троє кандидатів пройшли атестацію та набрали найкращих результат. Відтак кандидатури переможців направили для погодження до Генпрокуратури. Вони, якщо їх погодять, очолять місцеві прокуратури, – зазначив Олександр Мартинюк. – Усі троє – діючі працівники прокуратури. Разом з тим, до шістки людей, які претендуватимуть на посади заступників прокурорів місцевих прокуратур, увійшли люди, які раніше не працювали в системі».

Додамо, що прізвищ головний прокурор області поки що не називає. Однак каже, що на «нових» працівників чекає багато роботи і велике навантаження.

Також Олександр Мартинюк вважає, що очолити місцеві прокуратури повинна людина, яка знайома з цією сферою. Адже той, хто отримає посаду, повинен бути професіоналом, а  людина, яка ніколи не працювала в прокуратурі, не зможе організувати роботу.

Тернополяни

Коментарі вимкнені.