Молодь у Скалі-Подільській є і показує себе в дії (фото)

27 серпня цього року мені випала нагода відвідати відкриту сесію селищної ради Скали-Подільської. Я була прикро вражена несхвальними відгуками про нашу скалецьку молодь, мовляв, пасивні, байдужі і т.д. Не поділяючи цих думок, і будучи впевненою, що молодь ігнорує деякі ініціативи лише з причини недостатнього інформування, я вирішила довести шановній громаді, що вони поспішили із висновками. У мене виникла ідея провести акцію, спрямовану на піднесення патріотичного  духу мешканців Скали-Подільської. Суть акції полягала у розмалюванні в синьо-жовті кольори та кольори прапору української повстанської армії воріт Скала-Подільського асфальтного заводу та двох парканів у центрі містечка. Об’єкти  було обрано, виходячи з їх вигідного розташування – автобусна станція та центр. Зконтактувавшись зі своїми знайомими школярами та студентами, я запропонувала їм долучитися до акції. І що б Ви подумали? Переважна більшість з тих, до кого я звернулася радо підтримала мою ідею.

Варто зазначити, що молоді люди не лише прийшли допомогти, а й зробили свої фінансові внески у цю акцію, хто скільки міг. Принагідно також дякую за фінансову підтримку голові селищної ради Черепію Любомиру Йосифовичу, активісткам Скали-Подільської Онищук Світлані, Денисовій Тетяні та всім небайдужим.

Приємно було бачити як в той час, коли старожили Скали-Подільської, яким так не вгодила молодь, чубляться через міжконфесійні непорозуміння, юні спортсмени, “цвітяни” УГКЦ, гуртківці студії образотворчого мистецтва Дитячого парку, і просто молоді скалецькі ентузіасти працюють, спілкуються і радіють останнім літнім деньочкам разом в мирі і злагоді.

Трохи засмучує той факт, що в Скалі залишилися люди, які вороже ставляться до прапору УПА. А саме, деякі мешканці будинків до яких прилеглі, розфарбовані нами у патріотичні кольори, паркани. Дивно, адже ці будинки межують з тим будівлями, у яких за радянських часів розташовувались катівні НКВД. Думаю ті люди мали б, якщо не на власному досвіді, до з розповідей батьків, знати про роль УПА в становленні української держави. Може такими людьми керує страх і незнання, а може вони належать до батальйону “Ми не знаєм, що це, але ми проти”, адже, нажаль, у Скалі-Подільській таких вистачає. Хай там як, та мені щиро жаль цих людей, бо вони живуть у постійному негативі і страху перед змінами.

Як би там не було, але акція наша пройшла успішно, весело, креативно і з користю для селища. А я лише ствердилась у своїх переконаннях, що молодь у нас пречудова. Приїжджайте до нас у Скалу-Подільську, і переконайтеся у цьому самі!

З повагою, організатор акції – Червоноока Аліна

Коментарі вимкнені.