“Ми слідкуємо за перебігом подій в Україні”, – німецький професор у Тернополі

Заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра зустрівся з керівником Європейської Академії Берліну професором Екартом Стратеншульте. Зустріч відбулася 20 листопада у Тернопільській обласній державній адміністрації

Заступник голови ОДА подякував за візит і наголосив, що для Тернопільщини  увага з боку німецької сторони є дуже важливою, влада області відкрита до контактів з Німеччиною, як в економіці, так і в гуманітарних  та інших проектах. Під час зустрічі сторони обговорили напрямки співпраці між Тернопільщиною та Академією.
Зокрема, Екарт Стратеншульте запропонував для підвищення кваліфікації організувати семінари і стажування представників Тернопільщини у Німеччині у рамках діяльності Німецько-Української академії ефективного управління та розширення громадянських прав у Європі.

«У Німеччині ми слідкуємо за перебігом подій в Україні, – зазначив професор Екарт Стратеншульте. – Ми радо вітаємо реформи, які  ви хочете реалізувати. Тому ми хочемо супроводжувати вас на цьому нелегкому шляху і  поділитися з вами нашим досвідом».
В свою чергу Леонід Бицюра наголосив, що така пропозиція вітається.
«Ми провели діагностику на виконання тих завдань, які ставить уряд, – констатував заступник. – На  жаль, ми стикнулися з відсутністю професійних знань серед держслужбовців. Зараз нам потрібні люди з новим мисленням для проведення реформ. А воно формується в системах, які пережили реформи. Німеччина – це не тільки приклад ефективної економіки, успішного уряду, вирішення енергетичних питань. Тут сформовано взірець  якостей, якими має володіти державний службовець  – пунктуальність, відповідальність, компетентність, прозорість та чесність».

Таке ж стажування, за словами Леоніда Олексійовича, повинні пройти ще й політичні та громадські діячі, які б готують суспільство до реформ і формують громадську думку.

Стажування триватиме впродовж п’яти тижнів у 2015-му році. Тернопільщину представлятимуть  2 представників. Претендентів визначать у січні.

Коментарі вимкнені.