Тернополяни у батальйоні “Торнадо” (фото)

З благословення Архиєпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора старший військовий капелан прот. В`ячеслав Кізілов відвідав бійців батальйону «Торнадо», в якому несуть службу тернопільські вояки.

Під час тижневого перебування у місці дислокації батальйону «Торнадо» були відправлені Божественні Літургії, молебни, акафісти, були освячені натільні хрестики та віськове спорядження. Були здійсненні чисельні таїнства Сповіді, що було вкрай необхідне для бійців, які були у зоні АТО.

Отець Вячеслав разом з о.Богданом Гагавчуком та о.Богданом Статкевичем кожного дня з величезним бажанням виконували свої обов’язки священиків-духівників. Слід зазначити щирість та відкритість командирів та бійців батальйону.
Слова щирої подяки від бійців батальйону прозвучали за листи підтримки, написані учнями школи допризовної підготовки м. Тернополя, а в подяку за увагу вони передали прапор України з своїми побажаннями миру та спокою в Україні. Відчувалось, що потреба у молитовному спілкуванні є нагальною та гострою.

Коментарі вимкнені.