Микола Люшняк: «Монастриська – візитівка Західної України!»

Кандидат у народні депутати Микола Люшняк привітав жителів Монастириська  з Днем міста. З нагоди 558-ої річниці від першої згадки про нього у місті відбувся святковий концерт. «Монастириська – це візитівка Західної України. – сказав у вітальному слові до монастирчан кандидат у народні депутати по одномандатному мажоритарному округу №166 Микола Люшняк. – Через місто проходить дорога на великий гірськолижний курорт Буковель, тому кожен, хто їде відпочивати має можливість помилуватися тим, як змінилося містечко за останніх кілька років. Тут освітлені вулиці, завжди привітні і щирі люди. З маленького провінційного містечка Монастириськ перетворився на про-європейське місто».

Привітати жителів Монастирська Микола Люшняк запросив своїх друзів з Івано-Франківська. Виступ дуету «Гардамани» став родзинкою свята. Пісні у їх виконанні із задоволенням слухали усі: від наймолодших, до найстарших жителів міста. «Ми із задоволенням відгукнулися на запрошення нашого давнього товариша Миколи Володимировича. – каже учасник дуету «Гардамани» Михайло. – Ми вперше в цьому місті і захоплені тим, як тепло і привітно нас тут зустріли. Велике задоволення співати для такої аудиторії».

Свято в монастирську вдалося на славу. Окрім танців і пісень зі сцени лунали вітання визначним людям. Нагороджували кращих жителів міста у 50-ти номінаціях. «Монастириськ має сім Генералів, Героя України, Народного артиста України Романа Вітушинського, багато заслужених працівників культури. – зауважив міський голова Монастириська Володимир Геда. – Ми маємо ким гордитися, тут живуть прекрасні, талановиті люди».

До слова, за останні роки Монастириськ став кращим населеним пунктом серед малих міст України, двічі був визнаний кращим містом для життя в області. Тому, у день міста Монастирську бажали не зупинятися на досягнутому. «Процвітання, добробуту і Божого Благословення» – побажав жителям міста у своїй промові Микола Люшняк.

Коментарі вимкнені.