“На батьківщині Президента утворився ганебний союз регіоналів із пропрезиденськими партіями”

Громадсько-політичні сили на Вінниччині стверджують, що “На батьківщині Президента утворився ганебний союз регіоналів із пропрезиденськими партіями”

Текст вінницьких активістів надаємо без змін: «Сьогодні, 2 грудня громадсько-політичні сили Вінницького Майдану, зокрема політичні партії “Батьківщина” і “Свобода” оприлюднили спільне звернення до громадськості та влади із засудженням союзу пропрезидентських сил у Вінницькій обласній раді «Совісті України» та «Єдності Вінниччини» разом із депутатами-регіоналами.

Нагадаємо, що пропрезидентські фракції та групи у Вінницькій обласній раді об’єдналися зі депутатами колишньої фракції «Партії регіонів» у Вінницькій обласній раді утворивши більшість для скликання позачергової сесії.

У зверненні також йдеться, що «……Це загрожує усій громаді області нівеляцією завоювань Революції Гідності і поверненням усіх корупціонерів на посади, збереженню кланово-олігархічної системи, яка існувала при злочинному режимі Януковича на Вінниччині.

Ми – керівники політичних сил області, які плач-о-пліч стояли на Майдані, засуджуємо дії депутатів…. Закликаємо громаду області дати належну оцінку діям реваншистів від Партії регіонів та перефарбованих пристосуванців і відстояти завоювання Революції Гідності на Вінниччині!», йдеться у зверненні.

 

Під Зверненням підписалось 30 громадських організацій області.

Коментарі вимкнені.