На базі Тернопільської ЗОШ №28 відбудеться спортивний експеримент від Лілії Проць

aviameteo13

Як повідомила чемпіонка світу з пауерліфтингу, тренер Лілія Проць, їй уже чітко відомі напрямки і дії щодо популяризації здорового способу життя серед тернополян.
За словами пані Лілії, з вересня ц.р. відновлюється “Руханка для найменших” для дітей віком від 1 до 3 років на спортивних майданчиках міста, кількість яких збільшується.

Практично щоденне спілкування з депутатами міської ради дало свої результати. Завдяки співпраці з обранцями, на округах створюються оздоровчі групи у різних напрямках рухової активності. Відбуватимуться “Свято двору”, “Свято вулиці”, “День спорту”, “Сімейні битви”.

У рамках діалогу з фахівцями управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради визначено кроки, які будуть спрямовані на підняття престижу фізичної культури в школах. Перший експеримент відбудеться на базі Тернопільської загальноосвітньої школи №28.
Для людей середнього і старшого віку щонеділі Лілія Проць проводитиме “Руханку” на острівку “Чайка. В парку Національного відродження оздоровчі заняття щонеділі проводить Sova Volodymyr. Такі оздоровчі групи незабаром відкриються ще в кількох парках.
Лілія Проць відкрита до пропозицій, шукає підтримки серед волонтерів, громадських діячів, батьків.

Коментарі вимкнені.