На Чортківщині вкрали у поштарки велосипед

У вчиненні двох крадіжок співробітники Чортківського райвідділу міліції підозрюють 41-річного жителя райцентру. Чоловік виніс з квартири знайомого телевізор та поцупив велосипед у поштарки.

Підозрюваний вже не вперше потрапляє в поле зору правоохоронців, в минулому судимий за крадіжку.

Першим потерпів від зловмисника 30-річний житель райцентру. Чоловік запросив у гості свого знайомого. Разом розпивали спиртне. В якийсь момент господар оселі вийшов у справах, залишивши гостя одного в квартирі. Останній ж марнувати часу не став. Скориставшись ситуацією, виніс з чужого помешкання плазмовий телевізор. Потерпілий оцінив збитки майже у 5 тисяч гривень.

Ще однією жертвою липкорукого злодія стала поштарка. Жінка саме розвозила пенсії в селі Біла. Поблизу одного з приватних будинків залишила свій двоколісник. А коли повернулася, транспорту уже не було. Правоохоронці розшукали злодія та вилучили у нього в помешканні крадені речі.

Правоохоронці продовжують перевіряти причетність підозрюваного й до інших протиправних діянь, а вчинені ним злочини уже кваліфіковані за статтею 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).

Коментарі вимкнені.