На Чортківщини посадовці два роки крали державні гроші

Прокуратурою Чортківського району області порушено кримінальну справу стосовно колишнього директора та заступника територіального центру соціального обслуговування за фактом привласнення та розтрати бюджетних коштів, шляхом службового підроблення, на суму понад 23 тис. грн.

Дослідчою перевіркою встановлено, що вказані посадові особи упродовж 2008-2009 років, шляхом внесення до документів завідомо неправдивих відомостей, видали 11 наказів про виплату собі надбавки у розмірі 50% посадового окладу оплати праці за складність та напруженість в роботі. На підставі цих наказів вони безпідставно отримали і привласнили бюджетні кошти на суму понад 14 тис. грн. Окрім цього, 5-ти працівникам геріатричного відділення також було безпідставно підвищено посадові оклади на 25% і зайво виплачено зарплати на суму понад 9 тис. грн.
Кримінальну справу порушено за ст.ст. 191 ч.3, 366 ч.1 КК України (привласнення чужого майна, вчинене за попередньою змовою групою осіб, та службове підроблення). Посадовим особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.
Подібну справу порушено прокурором Лановецького району, де посадовці аналогічним шляхом привласнили, фактично, 10 тис. грн.
На даний час у вказаних кримінальних справах триває досудове слідство, повідомляє прес-служба.

Коментарі вимкнені.