На годину по всій Україні буде паралізована робота підприємств (відео)

Тернопіль приєднається до всеукраїнського попереджувального страйку 13 лютого. Про це сьогодні на засіданні прес-клубу повідомили представники штабу національного спротиву м.Тернополя. 

– Робимо це для того, щоб у визначений “час Х” на знак протесту вся Україна могла зупинитися, – кажуть у штабі. – Ми плануємо створити потужну розгалужену сітку страйкомітетів по всій області. Тому закликаємо свідомих активних громадян створювати в себе на підприємствах та установах страйкові комітети. Також запрошуємо звертатися до нас за консультацією.

Попереджувальний страйк в Україні триватиме 13 лютого протягом години з 11.00 до 12.00. В Тернополі страйкарів запрошують під стіни ОДА.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “На годину по всій Україні буде паралізована робота підприємств (відео)

 • 15:36 | 11.02.2014 о 15:36
  Permalink

  Да вы уже ЗАДОЛБАЛИ!!!!!!!!!! Сколько можно называть свои акции “МИРНЫМИ”, вы отмороженные беспредельщики, хорош бездельничать!!!!!!! А то получается восток страны пашет, отчисляет деньги в бюджет, из которого вам платят все социальные выплаты, а вы сидите на майдане за $$$$$$$$$$$$$$$$$ – продажные “патриоты” !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 22:20 | 11.02.2014 о 22:20
   Permalink

   Продажная нечисть-сидит дома,еще и воняет.Молчи уже-работает она.С Киева небось,наложница ригонала.

Коментарі вимкнені.