Після Революції Гідності міліція не припиняє квартирні схеми?

Як можна побачити з проекту рішення Тернопільської міської ради на черговому пленарному засіданні депутатам пропонується надати пільги міліції щодо сплати пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.
Чим така особлива міліція в порівнянні з будь-яким іншим тернополянином залишається загадкою.
Проект рішення є наступним:
Розглянувши клопотання Управління міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва», враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань бюджету та фінансів, міська рада ВИРІШИЛА:
Встановити Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області коефіцієнт 0,1 від розміру пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Тернополя при будівництві блоку «А» та блоку «Б» багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення по вул. Стадникової,40а в м. Тернополі.

Коментарі вимкнені.