“Award night” – у Тернополі вручали нагороди

Уже традиційним для іноземних студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського стало проведення церемонії вручення нагород «Аward night». Як правило, ця імпреза відбувається щороку у листопаді або грудні. Цьогорічне вручення нагород відбулося увосьме і мало назву ІІ Рlatinum award (ІІ Платинове нагородження). Традиція відзначати кращих студентів-нігерійців, які навчаються в Тернополі, була започаткована ще в 2007 році.

Нагороди отримують ті, хто упродовж року був успішним у навчанні чи мав певні досягнення у громадській діяльності або спорті і т.д. Головна мета заходу полягає у спонуканні інших членів асоціації бути кращими.

Цьогоріч іноземні студенти вирішили відзначити і викладачів ТДМУ. Отже, найкращими, на думку нігерійців були доцент кафедри внутрішньої медицини №2 Галина Лихацька і куратор неонатального центру, завідувач кафедри педіатрії №2 Галина Павлишин.

Нагороди за сприяння у розвитку Асоціації та підтримку іноземних студентів отримали ректор ТДМУ, професор Михайло Корда, заступник декана факультету іноземних студентів Олена Покришко і Шахзад Наджам.

Коментарі вимкнені.