На Майдан знову вийшли тисячі тернополян (фото)

15 грудня тернополяни знову вийшли на велелюдне народне віче, щоб підтримати мільйонний марш Гідності, який зараз відбувається у Києві та вкотре заявити владі свої вимоги. Зокрема люди вимагають повної зміни влади – відставки уряду Азарова, перевиборів Президента і Верховної Ради України. Окрім цього, громада застерігає режим Януковича від втягування України в новітню Російську імперію.

Розпочалося віче молебнем, який відслужили священики різних конфесій.

Напередодні віче активісти вручили повістку про виклик на народне віче начальнику управління внутрішніх справ України в Тернопільській області Віктору Саку, прокурору Тернопільської області Геннадію Мовчану, голові Тернопільського окружного адміністративного суду Миколі Шульгачу та голові Тернопільської облдержадміністрації Валентину Хоптяну. Але ніхто так і не з’явився…

Зважаючи на чергові спроби влади розсварити українців, поділити на Захід і Схід, україно- та російськомовних, прихильників Митного Союзу та Європейського Союзу, тернопільське віче звернулося до всіх українців, зокрема жителів Сходу, Півдня країни, а також АР Крим, із резолюцією «Запрошення до дорослої розмови». У резолюції наведено реальні цифри, аргументи і факти, які підтверджують: злочинний режим Януковича-Азарова довів країну до глибокої кризи у різних галузях! Текст резолюції зачитав перед багатотисячним зібранням заступник міського голови, свободівець Леонід Бицюра.

«Державні керманичі завели Україну у глухий кут. Якщо Януковича, Азарова і компанію не зупинити – втратимо державу! Так, російські та провладні псевдоукраїнські ЗМІ подають іншу картину, вигідну Кремлю. Але світові рейтинги, цифри і факти показують, як насправді живуть українці. Тому ми звертаємося до наших побратимів, особливо жителів Сходу, Півдня країни, АР Крим, із закликом підтримати нас у боротьбі за незалежність України!», – наголосив Леонід Олексійович.

Коментарі вимкнені.