На масиві Дружба у Тернополі живе найкращий двірник, який дасть “фору” ЖЕКам

Цікаве повідомлення можна прочитати на сайті міської ради у рубриці питання-відповідді. На цей раз тернополянин просить відзначити двірника, який працює на масиві Дружба.
“І все ж я хочу звернутися до міської ради з проханням. В нас, на вул. Дружби, буд.7 і 9 працює двірник. Ви не повірите, ала всі ці дні, і в суботу, і в неділю цей чоловік по два рази в день розчищає всі підходи до підїздів і підвалів, розчищає доріжки, прибирає біля мусорників, щоб не роздувало. Ви не повірите, але за 27 років, що я живу в 7-му будинку перший раз бачу, щоб двірник, миючи сходову клітку, вимивав місце під килимочками біля дверей квартир, під кожним! І його боротьба з снігом кожен день заслуговує тільки глибокої вдячності.Моє і наше, жителів будинків 7 і 9 по вул. Дружби, велике прохання до міської ради: виголосіть нашому двірнику велику вдячність і просимо відзначити його роботу грошовою премією. Ні ЖЕК, ні інженера ЖЕКУ, а тільки його, нашого двірника.”

-1 thoughts on “На масиві Дружба у Тернополі живе найкращий двірник, який дасть “фору” ЖЕКам

  • 08:47 | 19.12.2012 о 08:47
    Permalink

    Двірника негайно призначети начальником ЖЕКу. Директора та інженера перевести на посаду прибиральника-мийника сходових кліток,в звязку з професійною непридтністю данних осіб.
    п.с. Доповісти в пісьмовій формі до 12 години дня 19 грудня 2012.

Коментарі вимкнені.