На Новорічні свята до Тернополя пустили додаткові потяги

“Укрзалізниця” вже призначила додадкові потяги через Тернопіль на Новий рік і Різдво.П’ять із них курсуватимуть через наше місто у західному напрямку і чотири – у східному. Розклад руху вже висить у холі залізничного вокзалу. Відкритий також попередній продаж квитків у касах.

– Одначе інформація постійно надходить і може змінюватися, – говорить інженер- технолог залізничного вокзалу Анатолій Стафін. – Наразі маємо великий дефіцит квитків для пасажирів з Києва. Тому кількість додадкових потягів може рости. “Укрзалізниця” з року в рік призначає додадкові потяги на Новорічні свята.

Це робиться для того, щоб не виникало зайвих проблем із квитками.

– Узимку важко подорожувати автомобілем чи автобусом, – розповідає тернополянин Артур Герич. – А потягом – дуже зручно і значно дешевше. Це добре, що будуть додадкові рейси, є реальний шанс поїхати туди, куди хочеш.

Окрім того, в Новорічну ніч не будуть курсувати два потяги. Це № 107-108 Одеса–Ужгород і № 7-8 Київ–Чоп.

– Це пов’язано із малою кількістю пасажирів, додає Анатолій Стафін. Зазвичай у Новий рік пасажирів немає. Тому, щоб потяги даремно не курсували, їх відмінили.

Про всі зміни у розкладі і про додадкові потяги на Новорічні свята можна дізнатися у довідці залізничного вокзалу за тел. 15-05. На залізниці радять тернополянам планувати свої поїздки заздалегідь. Це допоможе без зайвих проблем придбати квитки саме на той потяг, який потрібно.

20 хвилин

Коментарі вимкнені.