На персональні тачки для клерків Хоптяна витратять майже мільйон

Облради та облдержадміністрації кількох регіонів з 23 квітня по 3 травня уклали низку угод на транспортні послуги в 2012 році на загальну суму 2,42 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», – пишуть Наші гроші.

Тернопільська ОДА заплатить 850 тис грн Комунальному автотранспортному підприємству за послуги з перевезення посадових осіб. Жодних подробиць щодо кількості та якості транспортних засобів не повідомляється. В обґрунтування закупівлі, проведеної за неконкурентною процедурою «в одного учасника», вказано, що Комунальне автотранспортне підприємство є єдиним підприємством в області, що надає транспорті послуги Тернопільській ОДА.

Кіровоградська ОДА заплатить 440 тис грн. автобазі Кіровоградської облради за послуги одного позашляховика та трьох автомобілів підвищеного комфорту невказаної марки.

Херсонська облрада заплатить 399 тис грн. КП «АТП обласної ради» за послуги восьми автомобілів з водіями в квітня-грудні. Найбільший пробіг 45 тис км за дев’ять місяців передбачено для автомобіля «Тойота-Прадо». Також орендовано по одному автомобілю Ауді, Skoda Octavia, ГАЗ-3221 та чотири ГАЗ-3110.

Сумська ОДА та Сумська облрада заплатять 414 тис грн. та 320 тис грн. відповідно Комунальному автотранспортному підприємству Сумської облради.

ОДА потребує Мерседес-Бенц-280, Фольксваген «Пасат», Фольцваген «Таурег», Део Нубіра, ГАЗ-3110, ГАЗ-322132 на 14 посадочних місць, ЛАЗ 420 ДЛ на 37 посадочних місць з кондиціонером, ГАЗЕЛЬ-33021 (вантажна, тентована).

Облрада має потребу у комфортабельних транспортних засобах для обслуговування працівників виконавчого апарату обласної ради та депутатського корпусу у кількості не менше 15 одиниць, враховуючи машини для представницьких функцій; мікроавтобусі не менше 14 посадочних місць; автобусі не менше 37 посадочних місць; автомобілі для перевезення вантажів.

Коментарі вимкнені.