На пляжі у Тернополі “нема ніякої огорожі”, каже директор бару

В погожий недільний ранок 26 травня на спортсменів, які щодня тренуються на майданчику відомому ще як пляж “Циганка” чекав неприємний сюприз, пише NTER.

Просто впоперек бігових доріжок і через весь газон з’явилися стовпчики майбутньої огорожі, яка б мала повністю обмежити доступ до озера.

Не зрадівши такому нововведенню, люди замість ранкової зарядки збираються на невелику нараду. Спочатку пробують зв’язатись з власниками закладу.  Та персонал тільки розводить руками – ніяких контактних даних у них немає. Кажуть лише, що жінку, яка керує баром звати Анжела.  Коли тут буває і як їй зателефонувати – невідомо.

До речі, зв’язатися з власниками намагалися і раніше, як тільки з’явилась літня площадка на біговій доріжці.

Після цього приймається рішення писати звернення на ім’я міського голови з проханням розібратися, чому і на яких підставах громаді пробують обмежити доступ до спортмайданчика і ставу. Звернення передали через місцевого депутата Михайла Чорненького, якого, не зважаючина недільний ранок, розбудили і показали, що відбувається в його окрузі.

2 червня, відбулась зустріч ініціативної групи, котра стала на захист пляжу “Циганка” і директора бару “Палуба”, який почав ставити огорожу на цій території.

На питання громади, чому їм пробують обмежити доступ до озера, директор пані Анжела відповіла спочатку, що територія буде прохідною, а огорожа ставиться від собак. Адже бар зобов’язали прибирати навколо. А потім і взагалі заявила, що ніякої огорожі нема.

Місцями розмова доходила до абсурду:

– Навіщо Ви поставили огорожу?

– Нема ніякої огорожі…

– Це Ваші люди копали ями і заливали стовпчики?

– Так.

– То це Ваша огорожа?

– Ніхто не збирається нічого городити…

Зазначимо, що частина стовпчиків останнього тижня не пережила. Спочатку їх погнули обурені спортсмени, а потім прибрали працівники закладу. Залишись лише засипані ямки і спотворений газон та бігові доріжки.

Питання про те, кому належить заклад, які має дозволи і як їх отримав, пані Анжела називає провокаційними і відмовляється на них відповідати. Давати коментар журналістам чи продемонструвати документи – також. В розмові випливає, що є договір сервітуту і зобов’язання на обслуговування території. З ким – обіцяє повідомити, якщо отримає письмовий запит.

На цьому діалог завершується.  Пані Анжела обіцяє громаді, що не робитиме більше жодних змін на майданчику без узгодження.

P.S. В цій історії поки що ставимо три крапки. Наступного тижня про результати свої роботи ініціативній групі має розповісти місцевий депутат Михайло Чорненький.

-1 thoughts on “На пляжі у Тернополі “нема ніякої огорожі”, каже директор бару

  • 17:10 | 3.06.2013 о 17:10
    Permalink

    Називається а вдруг !!!))))))))), а понести відповідальність за спробу незаконного заволодіння земельної ділянки, та проведені будівельні роботи,наслідком яких ,пошкодження комунальної власності…….,а де прокуратура дрімає,чому нефіксується порушення закону…….

Коментарі вимкнені.