На Різдво у Тернополі зменшиться кількість маршруток

На період Різдвяних свят, з 5 до 7 січня, у Тернополі громадський транспорт працюватиме за графіком вихідного дня. Досвід попередніх років показує, що випускати на мережу усі маршрутки та тролейбуси немає необхідності, тому вулицями міста курсуватиме лише 65% з усього транспорту. В управлінні транспорту та зв’язку переконують, що у святкові дні без проблем можна буде доїхати і до міських кладовищ.

З 5 до 7 січня включно громадський пасажирський транспорт Тернополя працюватиме за графіком вихідного дня.

– Це абсолютно по всіх маршрутах одна, максимум три машини мінус, по всіх рівномірно. Якщо на маршруті працює десять машин – буде сім, якщо наприклад – сім, буде працюватиме п’ять, тобто від одної до трьох машин буде менше, – пояснює начальник управління транспорту та зв’язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

Вже 8 січня міський транспорт працюватиме у звичному режимі – 215 маршруток та 54 тролейбуси. В управлінні транспорту та зв’язку переконують, що у святкові дні безперебійним буде і доїзд до кладовищ.

– В любий із цих днів через один автобус – 11, 27, 30, повинен курсувати до кладовища в село Підгороднє, у святкові дні визначені наказом по управлінні контролери і вони будуть контролювати не тільки доїзд до підгороднього, а й усю маршрутну мережу в місті Тернополі, – каже Ігор Мединський.

ТВ-4

Коментарі вимкнені.