Обличчя Тернополя: Олена Ковальова Тернопіль вважає містом, де живуть спортивні люди

Редакція інтернет-видання «Погляд» започаткувала проект «Обличчя Тернополя». Він об’єднує різні щоденні невеличкі історії, котрі мають на меті ближче знайомити любих читачів з тими людьми, котрі живуть у нашому файному місті Тернополі.

Також, час од часу, ми відкриватимемо обличчя і тих яскравих та сонячних людей, котрі мешкають в межах нашої області. Бажаємо читачам приємного знайомства з життям, мріями та настроями як пересічних, так і відомих тернополян. І не тільки…

Знайомтеся  – Олена Ковальова

Олена – це моє ім’я. Здається, одне слово, але дуже різнобічне, називають мене не лише так, більшість друзів та тих людей, які мене знають, називають Альона, а найближчі – Оленка.

Народилася  неподалік від прекрасного міста Тернопіль, в селі Слобідка, хоч маленькому, але із великою загадкою.  Тут пройшло моє дитинство, всі спогади, родинні свята, все пов’язано із цим селищем. А ось навчалася в сусідньому селі, Тернопільської області – Городищі, багато друзів тут знайшла, незабутні пригоди, шкільні витівки та перше кохання, яке змінювалось щороку, все це було в Городищенській школі. У ній я вперше взяла в руки волейбольний  м’яч та з того часу почала грати у цю гру з своїми однокласницями. Однією з них була моя сестричка Свєтка, з якою впродовж моїх дев’ятнадцять років, ні разу не розлучалася на довго. Професійної підготовки не було, але на все дивилась з позитивом, напевне і це допомогло моїй команді бути однією з перших.

Люблю спорт та здоровий спосіб життя і тому Тернопіль вважаю містом, де люди дотримуються спортивного способу життя. Все це і є моє шкільне хобі. З часом воно почало відходити на інший план та розуміла, що закінчується моє безтурботне  життя…

Після закінчення школи знала, що хочу бути журналістом, ще маленькою полюбляла різні пригоди та знайомства з цікавими людьми, тому інших професій не розглядала, та й батьки ніколи не були проти, завжди мені дозволяли приймати кроки самостійно та говорили, що я вже доросла, а вони завжди підтримають та допоможуть у всьому. Поступила  в ТНПУ, документи подавала лише на журналістику та лише у цей вуз Тернополя. На початках було важко звикнути саме до навчання, але зараз задоволена, що не помилилась з таким рішенням і, бо знайшла тут багато вірних друзів, які характером та вподобаннями дуже схожі на мене.

Шкільне хобі залишилось позаду, зараз почалось зовсім інше життя, інші заняття, інші розваги, інші погляди на особисте життя, стосунки стають набагато дорослішими, сміливішими та відкритішими порівняно із дитячим шкільним коханням, більше серйозності та впевненості у собі. Так змінило мене місто, місто Тернопіль та все це пов’язало мене з ним на все життя.

Люблю побути на самоті, не боюся цього відчуття. Задуматись над своїм життям, подумати про свої мрії. Ех, а щодо мрій, що це? В кожної людини вони різні. От, наприклад, у мене кожного року додаються нові. Можливо, для декого це буде банально, але як і  багато людей , хочу кохати і бути коханою, саме для щастя це є головне побажання. Вірю в чудеса новорічної ночі та звісно в різдвяні свята, саме тоді і збувається найбільше людських мрій. А щодо професійної мрії, після закінчення університету, дуже хочу стати радіожурналістом, або працювати на телебаченні та активно «просуватися» у цьому руслі.

Найбільше боюся втратити дорогу мені людину, це і є моїм головним страхом та намагаюсь «не зустрічатись» з павуками. Ще змалечку їх повсюди шукала, складала у коробочку, а потім, який мені не сподобався, вбивала. На даний момент, саме цих створінь я і боюсь. Інколи, проходить така думка, що вони мені мстять та такі дитячі, нікому не зрозумілі бешкетування над ними.

Тернопіль люблю за спокійність та культурність наших людей, така думка з явилася не випадково, а саме тоді, коли побувала і в інших містах нашої країни і зробила для себе висновок, що все ж таки воно – найпрекрасніше.

Тернопіль – місто, яке створене для гарного життя, тому і воно таке чарівне. Тернополяни не жалійте ні про що, радійте тому що у вас є, звершайте нові подвиги, просто живіть одним днем та завжди пам’ятайте, що ви живете у файному місті.

Коментарі вимкнені.