На вул.Тарнавського у Тернополі молодик на “Volksvagen” збив хлопця на “Яві” (фото)

12 вересня близько 15.00 на вул.Тарнавського легківка марки “Volksvagen” збила мотоцикліста на “Яві”. Хлопець отримав травму коліна. Лікарі швидкої допомоги перебинтували рану і він хотів відмовитися від госпіталізації. Та родичі, які прибули на місце події вмовили хлопця таки сісти в карету швидкої. Так, вже о 15.30 його забрали до травмпункту. 

Водій автівки, яка збила таксиста, відмовлявся розмовляти з журналістами, казав “Секундочку”, врішував з друзями, як діяти. Вони вираховували, скільки може вартувати покупка нового мотоцикла, аби відшкодувати збитки потерпілому, а згодом вмовили його поїхати в лікарню, аби проконтролювати процес перевірки потерпілого на вміст алкоголю в крові. Водію на вигляд було років 25-27 . Потерпілий теж на вигляд мав 22-26 років.

Як роповів “Погляду” один із родичів потерпілого, хлопець їхав зі швидкістю не більше 40 км/год, попри бордюр, по дорозі. На повороті з Тарнавського на вулицю Пушкіна, іномарка і “підрізала” мотоцикліста. Родич показав відстань, на яку відкинуло мотоцикл. Поламаний транспортний засіб лежав за 5 метрів від автівки.

Працівники ДАІ не озвучували офіційних версій ДТП, посилаючись на проведення слідчих дій.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.