На Тернопіллі податкове законодавство роз’яснює мобільна бригада

Одним із пріоритетних напрямів діяльності державної податкової служби у Тернопільській області є формування високої податкової культури населення, що пов’язано з інформаційною обізнаністю платників податків. Вчасне отримання громадянами інформації з питань податкового законодавства сприяє своєчасному та в повному обсязі виконанню ними своїх конституційних обов’язків перед державою. З цією метою в ДПC у Тернопільській області створено виїзну мобільну бригаду з розгляду звернень, запитів платників податків та роз’яснення норм податкового законодавства. Вона щомісяця виїжджає у різні райони області. Відтак громадяни мають змогу поспілкуватися з кращими фахівцями податкової служби області.

В рамках цього проекту представники ДПС у Тернопільській області днями побували у Ланівецькому районі. Зокрема, начальник відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Тернопільській області Михайло Манастирський відповідав на дзвінки громадян району під час телефонної «гарячої» лінії, а також провів виїзний особистий прийом громадян.

Згодом провідні фахівці ДПС у Тернопільській області провели семінар із громадянами та суб’єктами господарювання з актуальних питань спрощеної системи оподаткування, оподаткування податком на доходи фізичних осіб, ПДВ, податком на прибуток. Учасники семінару ознайомилися із нормами нещодавно затверджених узагальнюючих податкових консультацій, порядком подання звітності до органів ДПС в електронному вигляді та порядком розгляду звернень громадян до органів податкової служби, а також обговорили окремі положення Податкового кодексу України.

Перед учасниками семінару також виступив директор виконавчої дирекції територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Тернопільській області Ігор Дутка, який розповів про асоціацію платників податків, завдання, що стоять перед АППУ сьогодні, – виховання в суспільстві правильного ставлення до місії платників податків, захист прав та інтересів платників податків – як юридичних, так і фізичних осіб.

На завершення роботи семінару присутні активно долучилися до обговорення норм Податкового кодексу України щодо практичного його застосування та отримали кваліфіковані відповіді на численні запитання.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Тернопільській області

Коментарі вимкнені.