На Тернопільщині будуть вчити добровольців обороняти села та міста

В області розпочинається процес формування загонів оборони населених пунктів. Про це повідомили під час брифінгу, 9 вересня. Як зазначив голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк загони оборони створюватимуться на рівні кожного населеного пункту. Їх завдання – оборона сіл, селищ та міст Тернопільської області у випадку введення надзвичайного стану. Він також зазначив, що формують загони на добровольчих засадах.

Формування загонів оборони завершиться до наступного тижня. Опісля розпочнеться підготовка командногог складу, а згодом і всіх добровольців. Розробили 30-ти годинні навчальні курси. Вони будуть проходити в позаробочий час.

«Створення загонів оборони – це ключове завдання на даний момент – констатував Олег Сиротюк. – Ми розраховуємо на активну позицію жителів області, адже мусимо захистити рідну землю. Ми можемо багато говорити про історію та патріотизм наших дідів та прадідів, однак зараз кожен має на власному прикладі показати любов до Батьківщини. Кожен населений пункт має сформувати свої підрозділи оборони. Ми звичайно хочемо мирного розв’язання ситуації, однак як говорить древня мудрість: «Хочеш миру – готуйся до війни», тому ми маємо бути готовими у будь-який момент захищати нашу державу, нашу батьківську землю».

-1 thoughts on “На Тернопільщині будуть вчити добровольців обороняти села та міста

 • 22:05 | 12.09.2014 о 22:05
  Permalink

  Расстояние от города Донецка до Тернополя по автодороге – 1023 км

 • 22:07 | 12.09.2014 о 22:07
  Permalink

  Расстояние по маршруту Тернополь (UA) — rzeszow ~ 290 км,
  примерное время в пути ~ 4 ч 52 мин

Коментарі вимкнені.