На Тернопільщині будують нову школу (фото)

В черговий раз голова райдержадміністрації Юрій Ништа відвідав об’єкт незавершеного будівництва Соколівської ЗОШ І-ІІ ступенів з метою аналізу темпів будівельних робіт. Під час візиту на об’єкт очільник району поспілкувався із робітниками, які виконують внутрішні оздоблювальні роботи.

Юрій Ништа оглянув харчоблок, де фарбували стіни. Оглянув Юрій Михайлович і роботи із облаштування другої сходової клітки, оскільки перша повністю готова до експлуатації.

На першому поверсі в більшості класних кімнатах роботи завершені. За словами підрядника, залишається в них лише пофарбувати підлоги. Юрій Ништа відмітив, що проект школи зроблений вдало, оскільки біля класних кімнат учнів молодших класів розташовані вбиральні, що дуже важливо для малечі. Побував голова райдержадміністрації в спортзалі, де ведуться внутрішні роботи. Там же розташовані і роздягальні, і душові кімнати.

«Для школярів, які займатимуться фізкультурою і спортом такі допоміжні приміщення забезпечать зручність і комфорт», – відзначив Юрій Михайлович.

Під час розмови із представником підрядника, голова РДА Юрій Ништа зауважив, що зараз потрібно усі сили спрямувати на впорядкування парадного входу в школу поки ще нема морозів. Коли надворі розпочнеться справжня зима – це зробити буде неможливо. Керівника району запевнили, що ці роботи будуть виконані вчасно.

Коментарі вимкнені.