Тернопільські студенти: «Тут не було вишуканих аудиторій, новітніх технологій і нас не навчили як заробити мільйон»

Цього року студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського вибороли друге місце у освітньому заході «Студентська доба» серед восьми команд вищих навчальних закладів області. Нагадаємо, що два роки поспіль молодь ТДМУ виборювала перше місце. Цьогоріч медуніверситет представляли дві команди – «Люди в білому» та «Іван Якович». Про це повідомляє прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.
Команда «Люди в білому» є досвідченим учасником проекту «Студдоба» і уже втретє відстоює честь ТДМУ. До її складу увійшли Ірина Лотоцька (капітан команди), Тетяна Іваніцька, Олександр Косман, Софія Дацюк, Катерина Андрушкевич, Юля Бандрівська, Михайло Тачівка та Марта Лопало. Саме ці молоді люди й виграли друге місце.Свою команду виставила і Студентська рада університету. Вони придумали назву, пов’язану з ім’ям видатного вченого і першого міністра охорони здоров’я в Європі, «Іван Якович». Учасниками цієї команди стали Тарас Мороз (капітан команди), Михайло Думнич, Петро Ваховський, Богдана Перевізник, Ростислав Лапін, Андрій Прус, Наталя Гонжак та Олег Григор.
Захід «Студентська доба» був присвячений не лише Дню українського студента, а й здоровому й інтелектуальному відпочинку. Він був спрямованим на вирішення екологічних проблем Тернополя. Студентські команди вишів та громадських організацій Тернополя провели добу в Українському домі «Перемога», працюючи над проектами на екологічну тематику.
Також захід мав на меті підвищити політичну свідомість та активність молоді через конструктивний діалог з кандидатами на посаду міського голови задля спільного вирішення проблем та побудови стратегії розвитку Тернополя. Кандидати мали змогу висловити своє бачення підтримки молодіжних ініціатив та дати відповіді на запитання студентів. Студенти в повній мірі використали поставлену перед ними можливість по спілкувати з політиками і збили в пантелику кандидатів цікавими та провокаційними запитаннями. В конкурсі «найкраще питання до політика» переміг Тарас Мороз.
Упродовж доби представники ТДМУ мали змогу взяти участь у різних інтелектуальних змаганнях. Так, У «Мафії» неабиякого результату досягли Юля Бандрівська та Олег Григор. На студентських дебатах чи не найкраще захистили поставлені перед ними тези учасники команд від медичного – Тарас Мороз та Софія Дацюк, у підсумку в дебатах другий рік поспіль переміг Тарас Мороз, який до всього ще й переміг у конкурсі найкреативніше фото.
«Тут не було вишуканих аудиторій, новітніх технологій і нас не навчили як заробити мільйон. «Студентська доба» підкорила мене простотою, енергетикою, професіоналізмом і щирими посмішками. На мою думку, це чудовий шанс краще зрозуміти себе; навчитись ставити перед собою цілі і досягати їх; намагатися зрозуміти інших людей і їх потреби; навчитись бути лідером і водночас працювати в команді, і все це за 24 години. Здається це так мало, але для людей об’єднаних ціллю, спільними поглядами і правильно прикладеними зусиллями, нема нічого неможливого»,- поділився враженнями член команди «Люди в білому» Олександр Косман.

Коментарі вимкнені.