На Тернопільщині добудують дві школи

До кінця цього року планують завершити будівництво школи у с. Соколів Теребовлянського району та добудову школи у с. Оришківці Гусятинського району.

Про це голова обласної державної адміністрації Степан Барна повідомив під час виступу на 5 пленарному засіданні 52 сесії обласної ради, яке відбулося 15 жовтня.

«Навіть в умовах війни, завдяки фінансування з Державного фонду регіонального розвитку нам все-таки вдається будувати та реконструювати заклади соціальної сфери, очисні споруди, – наголосив Степан Барна. – Особливу увагу ми зосередили на закладах охорони здоров`я. Так, кошти спрямовані на реконструкцію радіологічного корпусу з надбудовою лабораторії «КЗ ТОР Тернопільська університетська лікарня», реконструкцію єдиної інфекційної лікарні у Тернополі, яка виконуватиме функцію обласної та завершення реконструкції Тернопільського обласного клінічного перинатального центру “Мати і дитина”. Думаю, спільними зусиллями нам вдасться реалізувати задумане!»

Степан Барна акцентував увагу, що у списку об`єктів – реконструкція очисних споруд у шести районах області.

«Всі ми знаємо, у якому стані перебувають очисні споруди, – констатував очільник краю. – Все це негативно впливає на здоров`я мешканців області. Тому ми робимо все, щоб очисні споруди працювали ефективно».

Нагадаємо, цього року на Тернопільську область виділили 98 млн. гривень з Державного фонду регіонального розвитку. За ці кошти планують реалізувати 39 проектів. Це добудова та реконструкція закладів медицини, освіти, культури, реконструкція очисних споруд, переведення закладів на альтернативні види палива.

Коментарі вимкнені.