На Тернопільщині дружині бійця АТО вирахували з зарплати за травневі державні свята

У Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії ім. Тараса Шевченка дуже специфічно «відзначили» День міжнародної солідарності трудящих: викладачеві Лідії Макаренко вирахували з травневої зарплати за офіційні державні вихідні. Педагогові не доплатили значну суму – близько 900грн. Лідія Макаренко виховує двох діток, а її чоловік зараз на фронті, то ж таке зменшення зарплати боляче вдарило по сімейному бюджеті.

Про зміну умов оплати праці викладача взагалі не попередили, хоча згідно Кодексу законів про працю та Закону «Про оплату праці» зобов’язані були повідомити про це не пізніше як за два місяці. ТОМУ ТАКЕ ЗМЕНШЕННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ Є АБСОЛЮТНО НЕЗАКОННИМ!

Незалежна профспілка «Трудова солідарність», членом якої є Лідія Макаренко, вже надіслала відповідне аргументоване звернення до ректора Кременецької академії Афанасія Ломаковича.

«Згідно чинного законодавства, нам зобов’язані надати відповідь у тижневий термін. Якщо ж правопорушення щодо Лідії Макаренко не буде усунуто, профспілка продовжить захищати права викладача та звертатиметься до вищих інстанцій і правоохоронних органів», – наголосив представник «Трудової солідарності» Петро Штогун.

Коментарі вимкнені.