На Тернопільщині лісники за “відкати” давали рубати дерева?

Суд задоволив позов прокуратури Чортківського району про стягнення з ДП «Чортківське лісове господарство» майже 160 тисяч гривень шкоди, спричиненої державі внаслідок порушення природоохоронного законодавства.

Прокурорською перевіркою встановлено, що в період з жовтня 2012 року по травень 2013 року службові особи ДП «Чортківське лісове господарство» не забезпечили належну охорону ввірених їм територій, що призвело до вчинення самовільної рубки лісу в Наддністрянському лісництві.

Як наслідок, державним інтересам спричинено шкоду у сумі майже 160 тис. гривень. За фактом службової недбалості вироком Чортківського районного суду винну особу притягнуто до кримінальної відповідальності. 

Окрім того, прокурор Чортківського району пред’явив до суду позов про стягнення з ДП «Чортківське лісове господарство» шкоди, спричиненої державі незаконною порубкою лісу.

 Господарський суд Тернопільської області задоволив позовні вимоги прокурора у повному обсязі та зобов’язав підприємство сплатити майже 160 тисяч гривень до бюджету. 

Коментарі вимкнені.