На Тернопільщині любовні утіхи завершились смертю

Кримінальну справу, порушену за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України – навмисне вбивство, розслідують слідчі тернопільської обласної міліції. У вчиненні важкого злочину міліціонери підозрюють 43-річну уродженку Житомирщини.

Більше року тому раніше судима житомирянка вийшла на волю з-за стін колонії. У віддалених місцях жінка загалом провела чимало свого життя, адже п’ять разів була судима за майнові та наркозлочини. Зрозуміло з таким кримінальним багажем влаштовувати своє сімейне гніздечко часу не було, тож прийняла першу-ліпшу пропозицію, теж від раніше судимого жителя Тернопільщини, на співмешкання. Але бути господинею у чужій квартирі не вдавалося. Та яке там господарювання, якщо колишніх в’язнів об’єднувало лише спиртне.

Одного дня у житті жінки з’явився ще один чоловік. Такий самий любитель оковитої. Мешкав він неподалік. Тому жінка частенько, як мовиться, «воювала на два фронти».

Якось зранку вона взяла гроші у співмешканця і пішла за пляшкою. Та випивку понесла до іншого. Там й почалася пиятика. Одразу все начебто було добре, допоки залицяльник агресивно не відреагував на те, що жінці раптово стало зле. Він навіть вхопив її за волосся і двічі вдарив головою об стіл. Саме таку версію розвитку подій розповідає затримана. Далі наказав йти до ліжка і любовними втіхами компенсувати невдоволення.

Зловмисниця наказ залицяльника виконала, тільки по-своєму. До ліжка, де на неї чекав захмелілий кавалер, вона прийшла з молотком в руках. Кілька ударів у голову і ….

Зловмисниця добре усвідомлювала, що накоїла. Поспіхом завернула у рушник знаряддя вбивства, поклала його в поліетиленовий пакет і понесла викидати. Потім пішла до співмешканця. Вони довго сиділи і міркували, що робити далі. Вирішили повідомити про вчинений злочин правоохоронців, адже добре розуміли, що міліціонери швидко розшукають вбивцю, а зізнання, покаяння та співпраця з слідством – це ті обставини, які можуть пом’якшити вирок. Адже за навмисне вбивство передбачено від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі, – повідомила прес-служба СЗГ УМВС України в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.