На Тернопільщині міліціонер викрав зброю, а потім ще й провокував місцевого жителя

Прокуратура Тернопільської області направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно дільничного інспектора одного з райвідділів міліції у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.186, ч.1 ст.365, ч.1 ст.368 КК України (грабіж, перевищення службових повноважень працівником правоохоронного органу, одержання неправомірної вигоди).

Встановлено, що дільничний інспектор, скориставшись своїм службовим становищем, без перешкод зайшов на територію домогосподарства місцевого жителя та в подальшому проник до його будинку, з якого відкрито викрав пневматичну зброю.

Окрім того слідством доведено, що працівник міліції, запросивши місцевого мешканця нібито для вирішення скарги, упродовж кількох годин безпідставно його утримував в одному з приміщень райвідділу міліції.

Протиправну діяльність дільничного інспектора викрили правоохоронці та затримали його під час вчинення ще одного злочину – одержання неправомірної вигоди у сумі 500 грн. за не притягнення місцевого жителя до адміністративної відповідальності та подальшого укриття його незаконних дій неправомірного характеру.

Коментарі вимкнені.