На Тернопільщині обурені діями Кабміну

За ініціативи фракції ВО «Батьківщина», Кременецька районна рада прийняла рішення про необхідність перегляду тарифів на енергоносії для населення.

Рішення прийнято на підставі звернення, підготованого фракцією ВО «Батьківщина» спільно з сільськими та селищними головами та громадськістю району.

В тексті звернення йдеться про обурення кременчан діями Кабінету Міністрів України, а зокрема, необґрунтовано завищеними тарифами на комунальні послуги для населення.

«Рішенням сесії, звернення з вимогою: вивести тарифи на енергоносії для населення на рівень економічно-обгрунтованих адресовано Президенту, Прем’єр-міністру та Голові Верховної Ради України. А також вирішено: звернутися до Тернопільської обласної ради про підтримку даного звернення на пленарному засідання облради», – розповіла керівник фракції ВО «Батьківщина» В Кременецькій райраді Світлана Федишина.

 

-1 thoughts on “На Тернопільщині обурені діями Кабміну

 • 16:24 | 12.06.2015 о 16:24
  Permalink

  А ви подякуйте Заставному з “Народного фронту”, шо він свому шефу-Яцинюку не підгадав аби той переглянув тарифи компенсації – для нашої області виділили найменше.

 • 17:22 | 12.06.2015 о 17:22
  Permalink

  Хоч С. Федишина ще той “борець” за інтереси народу, не можна не погодитися з цим зверненням.”Сеня-кролик” на пару з “шоколадним зайчиком” усе роблять для того (бо ж влада очі засліплює), аби підтвердилися слова юного політика Володимира Парасюка. Про те, що третього Майдану не буде. Народ отих здирників, яких сам же привів до влади через власне глупство під час кожних чергових виборів (або ж Революції Гідності), щвидше за все, просто до “стінки” поставить.
  P.S. Згадайте гасла річної давності про те, що без Петіної перемоги в першому турі Україна “загине”. І марно було хоч комусь нагадати: вибираєте ж засновника ПР… Сміх крізь сльози. Через рік виявляється, ми його ще й пошкодувати змушені. Бачте, фабрику в Липецьку не так легко продати.

Коментарі вимкнені.