На Тернопільщині після видіння образу Богородиці, чоловік став виготовляти ікони

Ексклюзивні ікони, інкрустовані бісером, виготовляє мешканець Тернопільщини. На таку благородну справу чоловіка надихнув незвичайний випадок.

Зіновій Ничик, майстер художньої інкрустації бісером: «Мені робили операцію на серце в Києві. І після наркозу, як я проснувся, я побачив образ такий, як кажуть, в тумані, я побачив образ Зарваницької Матері Божої. І я собі поставив за мету, що я маю отаке то зробити. І я прийшов додому. Вже трошки стало краще, стало мені вже легше. І я пішов в катедру до священнослужителів, які, як кажуть, поблагословили, сказали «Робіть».

Попит на образи пана Зіновія чималий. Найчастіше ікони купують на хрестини, ювілеї, весілля. Виготовляє чоловік і на замовлення. Над однією іконою працює довго і часто важко. Адже інкрустація бісером – справа нелегка.

Зіновій Ничик, майстер художньої інкрустації бісером: «Треба бути, як кажуть, природнім художником, бо штучним художником не зробиш того. Треба бачити колір який, відтінок поставити. А тоді вже підбирати весь час. Ну не завжди виходить, треба переробляти. Є тяжка, дуже тяжка і складна робота».

Та основне, каже майстер, отримує величезне задоволення від своєї роботи. Його ікони брали участь уже в багатьох всеукраїнських, обласних і місцевих виставках.

ІНТБ

Коментарі вимкнені.