На Тернопільщині поділили державні служби на “хороші” та “погані”

В ОДА перевірили ефективність здійснення райдержадміністраціями завдань визначених законами України, актами Президента України, постановами Верховної Ради, актами Кабінету Міністрів та розпорядчими документами голови облдержадміністрації. Відповідне розпорядження підписав виконувач обов’язків голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак.

Відтак, визнали ефективною діяльність Бережанської, Борщівської, Гусятинської, Заліщицької, Збаразької, Зборівської, Козівської, Кременецької, Монастириської, Теребовлянської, Чортківської і Шумської райдержадміністрацій.

Недостатньо ефективною оцінили діяльність Бучацької, Лановецької, Підволочиської, Підгаєцької, Тернопільської райдержадміністрацій та виконавчого комітету Чортківської міської ради.

Відповідно до звіту за результатами проведення у 2014 році оцінки ефективності Іван Крисак доручив попередити голів райдержадміністрацій про персональну відповідальність за організацію роботи щодо виконання в повному обсязі нормативно-правових актів, розпорядчих документів.

«Голови РДА повинні взяти на особистий контроль питання реалізації розпорядчих документів, забезпечувати своєчасне виконання, при цьому приймати, в разі необхідності, термінові та конкретні рішення, спрямовані на прискорення соціально-економічного розвитку територій та вирішення найважливіших проблем життєдіяльності населення», – наголосив виконувач обов’язків голови ОДА.

Він також доручив забезпечити проведення оцінки ефективності діяльності структурних підрозділів райдержадміністрацій з врахуванням усунення недоліків  за результатами проведених перевірок за минулий звітний період у 2015 році.

Коментарі вимкнені.