На Тернопільщині представники “Heifer International” вручили… доїльний апарат

14 вересня 2014 року в Кременецькій ЗОШ-інтернаті І-ІІІ ступенів відбулася зустріч із віце-президентом «Heifer International» Махендром Логані та президентом Міжнародного благодійного фонду «Добробут громад» Віктором Тересом.

Гості оглянули господарство навчального закладу, тваринницьку ферму, що була передана Бабанською школою-інтернатом Черкаської області в рамках проекту «Передача дару». Крім цього, через проект «Екофрут» інтернат отримав саджанці полуниці, яку дбайливо доглядають вихованці школи і споживають її плоди. Зазначимо, що на зиму було заморожено 300 кг смачної ягоди.

Махендра Логані та Віктор Терес вручили керівнику школи-інтернату доїльний апарат та сертифікат на його експлуатацію у підсобному господарстві закладу.

Вихованці інтернату презентували шановним гостям святковий концерт і виставку учнівських виробів.

Відбувся круглий стіл за участю присутніх керівників місцевої влади, на якому обговорено результати впровадження Хеферівських проектів, розвитку ягідних і молочних сімейних ферм та кооперативів в Кременецькому районі.

На завершення зустрічі віце-президент «Heifer International» Махендра Логані висловив слова вдячності за щиру зустріч і захоплення нашим краєм, працьовитими людьми й творчими дітьми.

Коментарі вимкнені.