На Тернопільщині примусово у листопаді та грудні будуть садити дерева?

На Тернопільщині визначили ділянки для проведення заліснення території, їх загальна площа становить 50 га. Кошти виділили із обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Про це повідомили на робочій нараді 21 жовтня під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Івана Крисака.

Зокрема до кінця року лісистість на Тернопільщині планують довести до оптимальних обсягів – 20 із наявних 13,8 відсотків. Загалом, щоб виконати у повному обсязі Державну програму «Ліси України», в області потрібно посадити 75 тисяч гектарів нових лісів, повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Орест Сінгалевич.

«До процесу посадки лісів залучать усі сільськогосподарські підприємства, – зазначив він. – В області визначили ділянки, які сприятливі для заліснення. Залишилось їх затвердити документально та провести посадку».

Як повідомили представники ДП «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», після відповідного розпорядження голови облдержадміністрації дане питання закриють протягом тижня

Території, які визначили для заліснення, відповідають даному призначенню, зазначив Іван Крисак. Тому потрібно оперативно вирішити питання щодо оформлення документації

«Дані території є непридатними для ведення сільського господарства, тому ідеальні для заліснення. Їх перелік уже визначили. Тож на сьогодні ми маємо усі умови для початку посадки лісів. Потрібно налаштуватись на оперативну роботу, щоб закінчити проект до кінця року».

Коментарі вимкнені.