Що вирішуватиме сьогодні тернопільська міська рада (онлайн)

Орієнтовний порядок денний шістдесятої сесії міської ради

Всього внесено 294 питання

 

№ з/п

Назва проекту рішення

Автор проекту рішення

Про виконання бюджету міста Тернополя за перший квартал 2015 року

В.О.Остапчук

Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради від 27.01.15р. № 6/55/14„Про звільнення у 2015 році підприємств від земельного податку”

В.О.Остапчук

Про внесення змін до рішення міської ради від 27.01.2015р. № 6/55/17 „Про бюджет м.Тернополя на 2015рік”

В.О.Остапчук

Про місцеві податки і збори

В.О.Остапчук

Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад у Тернопільську територіальну громаду

В.О.Остапчук

Про зняття з контролю рішень та протокольних доручень міської ради

С.Є.Добрікова

Про встановлення коефіцієнта

Т.Г.Басюрська

Про надання згоди на прийняття у власність територіальної громади міста Тернопіль будівлі навчального корпусу №8 Тернопільського національного економічного університету

О.П.Похиляк

Про надання в безоплатне користування нежитлового приміщення Тернопільській громадській організації багатодітних сімей «Велика родина»

О.П.Похиляк

Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік

Б.В.Ясеновський

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя»

В.П.Кармазин

Про надання в безоплатне користування нежитлового приміщення

В.П.Кармазин

Про надання в безоплатне користування майна комунальної власності

В.В.Мединський

Про внесення змін до складу конкурсної комісії по наданню в оренду майна комунальної власності

В.В.Мединський

Про приватизацію об’єктів комунальної власності

В.В.Мединський

Про звернення щодо регулювання процесу з питань підвищення тарифів на газ та електроенергію

М.Ф.Лесів

Про затвердження актів

М.Ф.Лесів

Про надання дозволу на списання основних засобів

М.Ф.Лесів

Про надання дозволу комунальному підприємству «Тернопільводоканал» на отримання бланкового овердрафту

М.Ф.Лесів

Про прийняття каналізаційного колектора за адресою вул. С.Будного до комунальної власності міста

М.Ф.Лесів

Про затвердження рішення виконавчого комітету міської ради від 06.05.2015р. № 396 «Про передачу майна»

М.Ф.Лесів

Про затвердження рішення виконавчого комітету міської ради від 20.05.2015 р. № 441 «Про передачу майна»

М.Ф.Лесів

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 0,0600га за адресою вул.Микулинецька (гр.Біленький Є.О. та інші)

В.Л.Кібляр

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 0,0600га за адресою вул.Микулинецька (гр.Бензак О.В. та інші)

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.С.Будного,23 (гр.Андрейчин М.А. інші)

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.С.Будного,1 (гр.Бабій А.М. та інші)

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.С.Будного,1 (гр.Афонін В.В. та інші)

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.С.Будного,23 (гр.Бондаренко Г.В. та інші)

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Л.Курбаса

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею до 0,0600га за адресою вул.Микулинецька (гр.Бойко В.М. та інші)

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.О.Довженка (гр.Пушинський М.В. та інші)

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0600га за адресою вул.І.Рєпіна,8 гр.Підгурському М.І.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0341га за адресою вул.Мостова,3 гр.Наконечній М.О.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10га за адресою вул.Білогірська,34 гр.Квятковській Г.П.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0779га за адресою вул.Приміська,43а гр.Мацьків Л.М.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0116га за адресою вул.Пулюя,21 гр.Гордійчук Г.В.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0301га за адресою вул.Микулинецька-бічна,11 гр.Семененку Б.І.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0025га для будівництва та обслуговування індивідуального гаража №121 за адресою вул.С.Будного,1 гр.Дігай О.В.

В.Л.Кібляр

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0031га за адресою вул.Протасевича гр.Юник Г.В.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 1,9113га за адресою вул.Глибока,19
ТОВ «ВВС-БУД»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1400га за адресою вул.М.Паращука,2
ТОВ «ВВС-БУД»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0657га для обслуговування нежитлової будівлі торгового комплексу з приміщеннями закладу громадського харчування та магазинів промислових товарів за адресою бульвар С.Петлюри, 2а СМП «Надія», ФО-П Захарківу О.Р.,
ФО-П Ляшенку В.А.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміни цільового призначення загальною площею 0,5га за адресою вул.Слівенська ТОВ «Житло»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0014га за адресою вул.Кн.Острозького,50 гр.Стаханській О.О.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0096га за адресою вул.Загребельна,7 гр.Петриця М.С.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,10га за адресою вул.Глибока Долина,14 гр.Башті І.С.

В.Л.Кібляр

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0024га за адресою вул.Танцорова,22 гр.Доценко Н.Е.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0444га за адресою вул.Глибока Долина гр.Забчук Г.М.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0036га для обслуговування нежилого приміщення за адресою вул.Живова,9 гр.Пилипіву С.В.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0400га за адресою вул.Живова,46 гр.Сокіл І.В.

В.Л.Кібляр

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0288га за адресою вул.Садова,10
гр.Ємець М.П.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою вул.Протасевича гр.Кіянчуку І. І.

В.Л.Кібляр

Про продаж земельної ділянки площею 0,0032га, наданої для обслуговування приміщення групи зблокованих торгових павільйонів за адресою майдан Перемоги,4б ФОП Боднар М.П.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0631га за адресою вул.Чернівецька,26 гр.Хамуляк Я.П., Хамуляку Є.П.

В.Л.Кібляр

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,10га за адресою вул.Хліборобна,23
гр.Золотій Г.В.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0026га за адресою вул.Тбіліська,7 гр.Дубинці Ф.І.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0026га за адресою вул.Тбіліська,7 гр.Дубинці Ф.І.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10га за адресою вул.Проектна,252 гр.Іваськів І.І.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0139га за адресою вул.Микулинецька,115/136 гр.Бойко І.М.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0176га за адресою вул.Микулинецька,115/72 гр.Бойко Н.Б.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0166га за адресою вул.Микулинецька,115/128 гр.Гусаровій Н.М.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0453га за адресою вул.Микулинецька,115/31 гр.Мельник Ю.Я.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0109га за адресою вул.Микулинецька,115/114 гр.Рудник Т.А.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0139га за адресою вул.Микулинецька,115/38 гр.Яськевич М.Б.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0142га за адресою вул.Микулинецька,115/25 гр.Фінк М.З.

В.Л.Кібляр

Про внесення змін в пункт 1 рішення міської ради від 28.10.2014р. №6/52/42

В.Л.Кібляр

Про внесення змін в пункт 43 додатку до рішення міської ради від 31.03.2015р. №6/58/18 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею до 0,0600га за адресою вул.Микулинецька (гр.Бас О.Є. та інші)»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в 0натурі (на місцевості) площею 0,2161га за адресою вул.Приміська,15а публічному акціонерному товариству «Укртелеком»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0656га за адресою проспект Ст.Бандери,47в комунальному підприємству теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею до 0,06га за адресою вул.Микулинецька (гр.Бай О.В. та інші)

В.Л.Кібляр

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 4,3180 га для обслуговування індивідуальних гаражів за адресою вул. Микулинецька «Гаражний кооператив – Автолюбитель»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0417га для обслуговування нежитлового приміщення зі зміною цільового призначення земельної ділянки під будівництво та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою вул. Генерала Ю. Тютюнника, 16а гр.Миронюк Л. М.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок для обслуговування кіосків по реалізації проїзних талонів КП «Тернопільелектротранс»

В.Л.Кібляр

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,4000га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими торгівельними приміщеннями за адресою вул. Куліша,2 ОСББ «Баттерфляй»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0920га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Січових Стрільців,5 ОСББ «Стрілець»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1720га для обслуговування 45-квартирного житлового будинку з вбудованими автостоянками та офісними приміщеннями за адресою вул.Б.Лепкого,6а ОСББ «Явір»

В.Л.Кібляр

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0048га для обслуговування 20-квартирного житлового будинку за адресою вул.Білецька,36 ОСББ «Явір»

В.Л.Кібляр

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0132га для обслуговування 20-квартирного житлового будинку за адресою вул.Білецька,36 ОСББ «Явір»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2370га для обслуговування 54-квартирного житлового будинку з вбудованим продовольчим магазином та гаражами-стоянками за адресою вул.Вільхова,6 ОСББ «Явір»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,17га для обслуговування 40-квартирного житлового будинку з вбудованими гаражами-стоянками, промтоварним магазином, перукарнею, стоматологічним кабінетом, магазином «Меблі» за адресою вул.Тарнавського,11 ОСББ «Явір»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0960га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Новий Світ,53 ОСББ «Квартет»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0150га для будівництва та реконструкції існуючої зупинки громадського транспорту «вул.15Квітня» з об’єктом торгово-побутового призначення за адресою вул. 15Квітня (до центру) відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,0322га для обслуговування будівлі відпочинково-оздоровчого комплексу за адресою проспект Степана Бандери, 24/1 гр. Яремі А. П.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,0709га за адресою вул.Хутірська,2 гр.Сцібайло Г.Т.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,0043га за адресою вул.Микулинецька,75 гр.Дручек В.Я.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0149га для обслуговування культової споруди за адресою вул.Б.Лепкого,4а помісній церкві Християн Віри Євангельської «Дружба»

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0018га для обслуговування торгового павільйону за адресою бульвар П.Куліша ФО-П Гладкому Я.Є.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0009га для обслуговування кіоску по ремонту годинників за адресою вул. Генерала Тарнавського ФО-П Тарі О.Ф.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0017га для обслуговування торгового кіоску за адресою проспект Злуки ФО-П Мотилю О.М.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0005га для обслуговування кіоску по ремонту годинників за адресою вул. 15 Квітня ФО-П Дохтору О.Р.

В.Л.Кібляр

Про продаж земельної ділянки площею 0,0395га, наданої для обслуговування будівлі магазину промислових товарів за адресою вул.Оболоня,33
ФОП Яримовичу Б.В.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0042га для обслуговування зупинки громадського транспорту з торговим павільйоном за адресою вул.Князя Острозького ФО-П Поповичу А.Я.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.С.Будного в оренду терміном на десять років, право на оренду якої набуватиметься на аукціоні

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0008га для обслуговування кіоску по ремонту взуття за адресою вул. Руська ФО-П Рудакевичу З.Я.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0800га за адресою вул.Текстильна,26 гр.Сороці Р.В.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0535га за адресою вул.Бойківська,8 гр.Лісняк Н.І.

В.Л.Кібляр

Про надання земельної ділянки площею 0,0955га для обслуговування викупленого нежитлового приміщення за адресою вул.Текстильна,32а
гр.Онищуку В.О., Гак А.Р.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення площею до 0,0509га за адресою вул. Канадська,32, гр. Ландяку П.Д.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на поділ земельної ділянки площею 3,0185га, наданої в користування Публічному акціонерному товариству «Тернопільський завод штучних шкір «Вінітекс» за адресою вул. Текстильна,5

В.Л.Кібляр

Про поновлення договорів оренди землі за адресою вул.Слівенська площею 0,0006га, за адресою вул.Стуса 0,0012га ФО-П Вітенько О.Б.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,3500га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку та нежитлової будівлі, будівлі магазину за адресою вул. 15 Квітня,7а,5а ПП «Продекспорт» та ПП «Сонячне»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0160га за адресою вул.Замонастирська,20
гр.Мазепі О.О.

В.Л.Кібляр

Про внесення змін в рішення міської ради від 31.03.2015р. №6/58/69 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення загальною площею 0,0622га для будівництва офісних приміщень з вбудованими гаражами-стоянками за адресою провулок Цегельний,1 ТОВ «Технотерн-Буд»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на укладення договору земельного сервітуту площею 0,0255га за адресою вул. Об’їзна комунальному житлово-експлуатаційному підприємству «Сонячне» Тернопільської міської ради

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди земельної ділянки площею 0,0111га за адресою вул.Кардинала Сліпого,1 приватному підприємству «Перлина»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0250га для обслуговування будівлі торгового комплексу за адресою майдан Перемоги, 4а гр.Баб’яру П.П. та гр.Міхєєву О.А.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10га за адресою вул.Овочева,5 гр.Пасеці А.Я., Пасеці О.М.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0036га для обслуговування торгового павільйону за адресою вул. Лесі Українки ТОВ «Міка»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на поділ земельної ділянки площею 0,1999га за адресою пров.Галицький,3 гр.Брику Ю.Р.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0266га за адресою вул.Гребінки,26 гр.Дикун Л.Б.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0059га за адресою вул.М.Михалевича,12а/1 гр.Дяківу В.Я.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документація із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,4189 га за адресою вул. Текстильна, 28 ТОВ «Л.А.К.»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0600га за адресою вул.Низинна,20
гр.Шонь С.Й.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на поділ земельної ділянки площею 0,1351га за адресою вул.Глибочанська,28 гр.Марцінківу Б.В.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0100га для обслуговування зупинки громадського транспорту з приміщенням торгово – побутового призначення «вул.Б.Лепкого» за адресою вул. Генерала М.Тарнавського,15а ФО-П Дерецькій Г.Д.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0538га за адресою вул.Зарічна,10 гр.Мамінському В.В.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за адресою вул.Спортивна,5 (гр.Вільгушинський Р.К.  та інші)

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,2620га для обслуговування релігійного комплексу- храму Святого Петра за адресою вул.Володимира Великого,2 релігійній громаді «Парафія Святого Петра» м.Тернопіль Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за адресою вул.Спортивна,5 (гр.Багній О.-І.Г.  та інші)

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,7452га для обслуговування нежитлової будівлі за адресою Калинова,46 Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №30 Тернопільської міської ради Тернопільської області

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0026га для обслуговування комерційної крамниці за адресою вул. Карпенка ФО-П Паславському М.С.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,006370га для обслуговування торгового павільйону за адресою вул. В’ячеслава Чорновола,3 ТОВ «Тернопіль Вечірній»

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0016га для обслуговування торгового павільйону «Тетра» за адресою бульвар Тараса Шевченка,29 ТОВ «Тернопіль Вечірній»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,069га для обслуговування та реконструкції, переобладнання (пристосування), розширення цеху з ізоляції труб під склад з офісними приміщеннями за адресою вул. Текстильна,34 ПП «Новатор – Плюс»

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0024га за адресою просп.Злуки гр.Цісару В.М.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0516га за адресою вул.Зарічна,2
гр.Пісик О.М.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0941га за адресою вул.Бригадна,33Г гр.Бойчук М.Я.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,22га для будівництва та обслуговування церкви за адресою вул.Студинського релігійній громаді «Парафії Вознесіння Господнього» міста Тернополя УАПЦ

В.Л.Кібляр

Про продаж земельної ділянки площею 0,0028га, наданої для обслуговування приміщення групи зблокованих торгових павільйонів за адресою майдан Перемоги,4б ФОП Вашківу Т.П

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на укладення договору земельного сервітуту площею 0,0089га за адресою вул.Енергетична ТОВ «Герда-ЛТД»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,5195га для обслуговування будівель за адресою вул.Гайова,32 гр. Гурському М.Й.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0008га для обслуговування торгового кіоску за адресою вул. Гоголя ФО-П Стефановичу М.М.

В.Л.Кібляр

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0176га за адресою вул.І.Репіна,9 гр.Стецко О.Г.

В.Л.Кібляр

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0626га за адресою вул.І.Рєпіна,30 гр.Бобрівець В.Й.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0906га за адресою вул.В.Стефаника,25 гр.Партак О.П.

В.Л.Кібляр

Про надання земельної ділянки площею 0,0211га за адресою вул.Шпитальна,14 гр.Саварин Т.В.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0585га за адресою вул.В.Стефаника,8 гр.Клепачу М.О.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0040га для обслуговування торгового павільйону за адресою майдан Привокзальний ФО-П Білій Н.Д.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0052га за адресою вул.Ю.Словацького,6 гр.Фарині Н.О.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0581га за адресою вул.Ак.С.Дністрянського,13 гр.Кривій Н.В., Кривому А.В., Кривому В.Г.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0012га для обслуговування торгового кіоску за адресою вул. Князя Острозького ФО-П Юзвик Е.В.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0100га для обслуговування зупинки громадського транспорту з об’єктом торгівельно – побутового призначення «Медична академія» за адресою вул. Руська ПП «АН ТОН»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0604га за адресою вул.Фестивальна,26 гр.Стельмах З.І.

В.Л.Кібляр

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0048га за адресою вул.Дорошенка,7а гр.Лебідю І.І.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0038га для будівництва та обслуговування індивідуального гаража №222 за адресою вул.С.Будного,23 гр.Штайн Н.В.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0602га за адресою вул.Гуцульська,23 гр.Гуменній Г.Й., Романюк Л.Й.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,10га за адресою вул.Проектна гр.Войцищуку А.В.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0200га за адресою вул.Заміська гр.Чубатому П.І.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 1,0690га для обслуговування ТНВК №17 за адресою вул.Симоненка,22 Тернопільському дошкільному навчальному закладу №17 Тернопільської міської ради Тернопільської області

В.Л.Кібляр

Про внесення змін в рішення міської ради від 27.02.2015р. №6/57/130

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0413га за адресою вул.Мостова,1 гр.Деревецькій З.З., Боровицькій У.В., Сиротюк У.О.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,15га за адресою вул.Бригадна,27/1 гр.Гирила В.І., Гирила В.І., Гирила В.І.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0253га за адресою вул.Чумацька,49 гр. Зварич О.В., Зваричу А.Р., Стефанишин О.І.

В.Л.Кібляр

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0560га за адресою вул.Козацька,1б
гр.Комару Я.Т.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0200га за адресою вул.Проектна,252 гр.Іваськів І.І.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,0867га за адресою вул.Академіка Студинського,12 гр.Цвігун О.М.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0050га для обслуговування торгового павільйону за адресою вул.Київська ПП «Онікс»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,03га за адресою вул. Кн. Острозького, гр. Бесазі Т.Б.

В.Л.Кібляр

Про передачу у власність земельної ділянки площею 4,3547га за адресою вул.Микулинецька,6 гаражному кооперативу «Автолюбитель-2»

В.Л.Кібляр

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,9203 га для обслуговування індивідуальних гаражів за адресою вул. Лозовецька, 3а ГК «Військовик»

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди земельної ділянки площею 0,0008га за адресою проспект Злуки гр.Кривокульському І.В.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою вул.Генерала Тарнавського, 2а ФО-П Духняк Т.В.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,0203 га за адресою прос. Ст.Бандери, 41 гр. Сенатович О.В.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0390га для обслуговування нежитлового приміщення за адресою вул.Б.Хмельницького,10а гр. Шенгері І.Б.

В.Л.Кібляр

Про передачу в суборенду земельної ділянки площею 0,0400га за адресою вул.Поліська,8 гр. Барні С.М.

В.Л.Кібляр

Про внесення змін в рішення міської ради від 26.04.2013р. №6/31/38 «Про затвердження Програми «Будівництва (придбання) доступного житла у місті Тернополі на 2013 – 2017 роки»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1744га для обслуговування існуючих нежитлових приміщень за адресою вул. Є.Коновальця,4 ОК «Торгівельно – побутовий комплекс Є.Коновальця,4»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволів на укладання договорів земельного сервітуту за адресою вул.Текстильна, 21 ПАТ «Алтек»

В.Л.Кібляр

Про продаж земельної ділянки площею 2,1170га, наданої для обслуговування будівель за адресою вул.Микулинецька,31 гр.Кащак О.К.

В.Л.Кібляр

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0590га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул.Бережанська
ОСББ «Надзбручанка»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1065га для обслуговування гуртожитку за адресою вул.Коцюбинського,5а ОСББ «Коцюбинського 5А»

В.Л.Кібляр

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,1583га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з творчими майстернями та офісними приміщеннями за адресою вул.Київська,3 ОСББ «Оазис-Тернопіль»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1380га для обслуговування нежитлового приміщення магазину з подальшою зміною цільового призначення та реконструкцією під багатоквартирний житловий будинок з вбудованими торгово-офісними, громадськими приміщеннями та творчими майстернями за адресою вул. Київська, 7б ОК «ЖБК «Приватбуд»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,2203га за адресою вул. Б.Лепкого, 12 Галицькому коледжу ім. В’ячеслава Чорновола Тернопільської міської ради

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,3930га за адресою вул. Б.Хмельницького,15 Галицькому коледжу ім. В’ячеслава Чорновола Тернопільської міської ради

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,2976га за адресою вул. Б.Лепкого, 4 Галицькому коледжу ім. В’ячеслава Чорновола Тернопільської міської ради

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,2222га для обслуговування будівель дошкільного закладу за адресою вул.Б.Лепкого,1 Тернопільському навчально-виховному комплексу №22 Тернопільської міської ради Тернопільської області

В.Л.Кібляр

Про поновлення договорів оренди землі площею 0,0006га за адресою проспект Злуки та площею 0,0012га за адресою вул. Володимира Великого для обслуговування кіосків по ремонту взуття ФО-П Кметь З.Є.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди земельної ділянки площею 0,2247га за адресою вул.Текстильна, 18 ТОВ «Терно-граф»

В.Л.Кібляр

Про внесення змін в рішення міської ради від 31.03.2015р. №6/58/103 «Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою вул.Білецька, 33 ПрАТ «Опілля»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0060га, надану для обслуговування будівлі торгівельно-побутового призначення за адресою вул.Л.Курбаса,4а ФОП Жеворонко В.В.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні її цільового призначення площею 0,1429га за адресою вул.Київська,16б приватному малому підприємству «Елена»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою вул.Текстильна комунальному підприємству фірмі «Тернопільбудінвестзамовник»

В.Л.Кібляр

Про надання земельної ділянки площею 0,00067га за адресою вул. Лесі Українки в користування гр. Федорчук В. А.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0035га для обслуговування торгового павільйону за адресою вул. Слівенська ФО-П Пігарєву Ю.П.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,000625га для обслуговування торгового кіоску за адресою бульвар Тараса Шевченка ТОВ «Фірма ЛЕВ ЛТД»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0595га за адресою вул.Я.Стецька,15 гр.Янчук М.Б.

В.Л.Кібляр

Про внесення змін в рішення міської ради

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на поділ земельної ділянки, яка перебуває в оренді комунального підприємства «Міськавтотранс»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0300га за адресою вул. Генерала Тарнавського, 26 б гр. Авраменко В.І., Стрелецькому А.В., Барні І.В.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,27732га за адресою вул.Поліська,3 гр.Сапуцькому В.М.

В.Л.Кібляр

Про надання земельної ділянки площею 0,18га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. 15-Квітня,2д товариству з обмеженою відповідальністю «МЖК ІРЛАГА»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0143га за адресою вул.Микулинецька,115/47 гр.Паськів Л.І.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0350га за адресою вул.Спадиста, 8б ТОВ «Західагроінвест»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1310га для обслуговування ливарного цеху з побутовими приміщеннями за адресою вул.Лук’яновича, 8 гр.Горохівському Р.Б.

В.Л.Кібляр

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,1151га для обслуговування 13-квартирного житлового будинку з офісом і вбудовано-прибудованими гаражами за адресою вул.Карпенка,26В ОСББ «Карпенка,26В»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановленню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,53га для обслуговування 70-квартирного житлового будинку з вбудованими стоянками для машин за адресою вул.О.Довженка,6А ОСББ «Довженка,6А»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на об’єднання земельних ділянок, наданих в користування ПП «Креатор-Буд» за адресою вул.Гайова,38

В.Л.Кібляр

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,1155га для обслуговування житлового комплексу за адресою вул.Микулинецька,23 ОСББ «Скрут»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.Бродівська (гр.Бобесюк Я.М. та інші)

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди земельної ділянки площею 0,0263га за адресою вул.Кн.Острозького,4
ТОВ «Зодіак» та ФО-П Миколайчук Т.І.

В.Л.Кібляр

Про внесення змін в рішення міської ради від 31.03.2015року №6/58/71 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0272га за адресою вул.Протасевича,5 ФО-П Пиріг В.І.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,1287га за адресою вул.Паркова,12 управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2110га за адресою проспект Злуки,14а ТзОВ «ІТХ І К»

В.Л.Кібляр

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0780га для обслуговування 17-квартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями магазину за адресою вул.Н.Яремчука,39а ОСББ «Яремчука 39А»

В.Л.Кібляр

Про визнання рішень міської ради такими, що втратили чинність

В.Л.Кібляр

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 0,0600га за адресою вул.Микулинецька (Мельничук В.В. та інші)

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею до 0,1404га для обслуговування гаражів – стоянок спеціальної пожежної техніки з нежитловими приміщеннями та 36-квартирного гуртожитку за адресою вул.Київська,21 аварійно – рятувальному загону спеціального призначення Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області та ПП «Вікторія – М»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0092га за адресою вул.Текстильна гр.Томашівському В.І.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0046га за адресою вул.Родини Барвінських,11 гр.Галещуку М.І.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на поділ земельної ділянки площею 0,1904га за адресою пров.Микулинецький гр.Андрусишин Р.І.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0416га за адресою вул.Зарічна,5 гр.Римар Т.М.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 0,0419га за адресою вул.Глибока Долина,24 гр.Яковенко Л.В.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0028га за адресою просп.Степана Бандери,94 гр.Шевело Г.С.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.Гайова,54 ТОВ «МАРІАН»

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди земельної ділянки площею 0,0015га за адресою вул.К.Савури,3а фізичній особі-підприємцю Євчук М.І.

В.Л.Кібляр

Про надання земельної ділянки площею 0,0060га за адресою вул.Текстильна,6а гр.Михайлюк О.М.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0154га для будівництва та реконструкції і обслуговування існуючої зупинки громадського транспорту «СПТУ-2» з будівлею торгівельно-побутового призначення за адресою вул. Текстильна, 6а гр. О. М. Михайлюк

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0100га за адресою вул.Родини Барвінських гр.Миколів М.В.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0100га за адресою вул.Родини Барвінських гр.Гаврилюк О.А.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,01га за адресою вул.Л.Українки гр.Бобику Ю.С.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,01га за адресою вул.Л.Українки гр.Бендині І.Ф.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на укладення договору земельного сервітуту площею 0,0013га за адресою вул.Чехова гр.Мазепі В.П.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення площею 1,90342га за адресою Підволочиське шосе

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0450га для обслуговування індивідуального житлового будинку за адресою вул.Приміська гр.Демкурі І.І.

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0030га для обслуговування власного приміщення за адресою вул.Живова, 9 ФО-П Поломацканичу Б.І.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0106га за адресою вул. Київська,11 Б фізичній особі-підприємцю Міхєєвій В.М.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0400га за адресою вул.Куток гр.Виговському К.І.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0201 га за адресою вул.Родини Барвінських КП фірмі «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0120га за адресою вул.Бережанська, 12а ТОВ кафе «Нептун»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0300га для розташування торгово-побутового комплексу за адресою вул.Живова КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» Тернопільської міської ради

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди земельної ділянки площею 0,20га під будівництво салону продажу автомобілів з пунктом технічного обслуговування, мийкою автомашин, кафе на 50 місць, сауною та тренажерним залом за адресою вул.О.Довженка ПМП «Люкс»

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0026га для обслуговування торгового павільйону за адресою вул. 15 Квітня ФО-П Боднар М.П.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0761га за адресою вул.Бордуляка,7 Тернопільській дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10га за адресою вул.Яблунева гр.Мироновій-Білочицькій Н.В.

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0144га за адресою вул. Київська, 9в Шимуді Б. А.

В.Л.Кібляр

Про продаж земельної ділянки площею 0,0054га, наданої для обслуговування приміщення групи зблокованих торгових павільйонів за адресою майдан Перемоги,4б ФОП Малику Д.В.

В.Л.Кібляр

Про продаж земельної ділянки площею 0,0278га, надану для обслуговування нежилого приміщення магазину за адресою вул.Гайова,8в фізичній особи-підприємця Козак Р.М.

В.Л.Кібляр

Про продаж земельної ділянки площею 0,1778га для обслуговування будівлі трансформаторної за адресою вул.Поліська,3 гр.Радзіховському О.В.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0030га для обслуговування торгового кіоску
ПМП «Буртник» за адресою вул. Київська

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4566га за адресою вул.Яреми релігійній громаді «Парафія Святого Миколая Чудотворця архієпископа Мирлікійського» міста Тернополя Тернопільсько-Бучацької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 1,2395га за адресою вул.Текстильна, 1 ТОВ «Електромодерн»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на укладання договору земельного сервітуту за адресою вул.Протасевича фізичній особі-підприємцю Флекей Г.А.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,6273га за адресою вул.Поліська,11 гр.Копанєву Є.М.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0701га за адресою вул.Достоєвського,14 гр.Озірянському Б.В.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди земельної ділянки площею 0,0016га ТзОВ «Ріо» Тернопіль за адресою вул.А.Манастирського,48

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди земельної ділянки площею 0,0084га ТзОВ «Ріо» Тернопіль за адресою вул.А.Манастирського,48

В.Л.Кібляр

Про продаж земельної ділянки площею 0,120629га для обслуговування будівлі за адресою вул.Збаразька,39 ПП «Італійська хімчистка»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,17655га за адресою вул.Текстильна,18 ТОВ «Торговий дім «Універсальний»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0305га для обслуговування нежитлової адміністративно – торгової будівлі за адресою вул. Живова,11а ФО-П Хомишину В.М.

В.Л.Кібляр

Про внесення змін в рішення міської ради від 25.04.2014р. №6/47/192 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0175га за адресою вул.Січинського,10 ТОВ «Кродо»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою вул.Збаразька ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди земельної ділянки площею 0,0080га за адресою вул.Крушельницької ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою вул.Патріарха Мстислава, 2 ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою вул.Чалдаєва,1 ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою вул.Генерала Тарнавського ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою вул.Слівенська,15 ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою бульвар С.Петлюри, 6 ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою проспект С.Бандери, 88 ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою вул.Миру, 5 ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою вул.Л.Українки ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га для обслуговування кіоску по реалізації друкованої продукції за адресою вул.Сагайдачного ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою проспект Злуки,55 ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою проспект С.Бандери, 96 ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою вул.Живова ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою вул.Дружби ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою вул.Київська ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою вул.Микулинецька ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою майдан Привокзальний ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою вул.Клінічна, 1 ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою вул.Митрополита Шептицького ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою вул.В.Великого ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою проспект С.Бандери (район зупинки громадського транспорту «Обласна лікарня») ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою вул.15 Квітня, 25 ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,00054га за адресою проспект Злуки,1 ТОВ «Торгпреса»

В.Л.Кібляр

Про надання земельної ділянки площею 0,0082га за адресою вул. Новий Світ, 79б гр.Лесьному Р.В

В.Л.Кібляр

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0063га для будівництва та реконструкції і обслуговування  існуючої зупинки громадського транспорту з спорудою для провадження підприємницької діяльності за адресою вул.Новий Світ, 79б гр. Лесьному Р.В.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди земельної ділянки площею 0,0300га за адресою проспект Злуки,9А ФО-П Андрусик С.В.

В.Л.Кібляр

Про внесення змін в додаток до рішення міської ради від 26.04.2013 року №6/31/91 «Про затвердження переліків документів, які необхідно долучати до проектів рішень міської ради для вирішення земельних питань суб’єктам господарювання та громадянам міста Тернополя»

В.Л.Кібляр

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1234га за адресою вул. Клінічна,4 комунальному закладу Тернопільської обласної ради «Тернопільська університетська лікарня»

В.Л.Кібляр

Про внесення змін в рішення міської ради від 21.19.2013р. №6/37/97

В.Л.Кібляр

Про продаж на аукціоні земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 1,2 га за адресою вул. С.Будного

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.М.Коцюбинського,5

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0030га для  обслуговування павільйону за адресою вул. Патріарха Мстислава ФО-П Канановичу А.М.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0030га для  обслуговування торгового павільйону за адресою вул. Клінічна,3а ФО-П Лисобею Р.М.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0475га за адресою вул.Микулинецька гр.Маланчук І.Й.

В.Л.Кібляр

Про внесення змін в пункт 1 рішення міської ради від 27.02.2015р. №6/57/67 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 3,5769га за адресою вул.Поліська,10 ТОВ «Галичина Ласунка»

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0035га для  обслуговування торгового павільйону за адресою вул. 15 Квітня ФО-П Барні В.М.

В.Л.Кібляр

Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0310га за адресою вул.Бойківська,21 гр.Чиж Л.С.

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею до 0,06га за адресою вул.Микулинецька (гр.Богун О.В. та інші)

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею до 0,0600га за адресою вул.Микулинецька (гр.Баран П.В. та інші)

В.Л.Кібляр

Про внесення змін в пункт 33 додатку до рішення міської ради від 27.01.2015р. №6/55/87 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею до 0,0600га за адресою вул.Микулинецька (гр.Алексевич А.М. та інші)»

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0100га за адресою пров.Цегельний гр.Зварич І.В.

В.Л.Кібляр

Про поновлення договору оренди землі площею 0,0018 га за адресою вул.Київська

В.Л.Кібляр

Різне

                                                                                                                         

 

 

Добрікова Світлана Євгенівна 52 76 52

Коментарі вимкнені.