На Тернопільщині регіонали офіційно втрачають владу

20 лютого 2014 року відбулась позачергова сесія Лановецької районної ради. На засіданні були присутні 41 із 54 депутатів. За недовіру голові  Лановецької  районної державної  адміністрації  Морозюку проголосувало – 38 депутатів (більш ніж 2/3 від загального складу).

«Перед початком сесійного засідання голова райдержадміністрації перебував на робочому місці, проте коли розпочалася сесія райради той зник. Незважаючи на це, за наполяганням депутатів звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку, та про виконання делегованих повноважень зачитав заступник голови адміністрації  Шинкарук Ігор. Увесь процес голосування було зафіксований на відеокамеру. Цим рішенням  депутати проявили свою громадянську позицію та звільнили з посади ще одного прихвосня режиму!», – зазначив керівник Лановецької районної організації ВО «Свобода» Василь Тислюк.

Зазначимо, що 19 лютого 2014 року відбулася також сесія Шумської районної ради на якій депутати більш ніж 2/3 від загального складу депутатського корпусу проголосували за звільнення голови Шумської державної адміністрації.

Коментарі вимкнені.