На Тернопільщині регіонали від звільнення ховаються у психушках

Після революційних подій та зміни влади у державі більшість чиновників вищого рівня позбулися своїх посад. Але не всі добровільно-примусово написали заяви на звільнення.

– Ще за два тижні до мого призначення Іван Стечишин раптово захворів. Коли мене представляли, він з’явився, але одразу ж знову пішов на лікарняний. На сьогодні він лікується у психоневрологічній лікарні. Як тільки з’явиться, у перший день, згідно з законом про державні адміністрації, має написати заяву про добровільне складання повноважень. У своїй команді я його не бачу, – відзначив голова Чортківської РДА Віктор Шепета.

На думку керівника Чортківщини, Іван Стечишин просто затягує час, сподіваючись зберегти посаду.

– Хвороба, як мені відомо, в нього була виявлена, але не думаю, що вона настільки важка. Побутує думка, що з новим Президентом піде чергова зміна президентської вертикалі, в тому числі і голів РДА. Тому Іван Стечишин сподівається, що прийде людина, при якій він зможе залишитися на посаді. Тобто з його боку йде просто затягування часу. В той же час йому байдуже, що відбувається в гуманітарній сфері району. Зокрема, йде підготовка шкіл до нового навчального року. Є до чиновника ще дуже багато запитань. Він запрошувався на аудієнцію до мене як нового голови РДА, але не прийшов. Тому мене дивує така безвідповідальна позиція Стечишина, – резюмував очільник Чортківщини.

Зазначимо, що Іван Стечишин – «битий» чиновник. На високих посадах у Чортківській РДА він давно. При цьому йому не важливо, яку партію він там представляє. Так, у 2005 році він став заступником за квотою «Нашої України», а в 2010-му – Партії регіонів…

Іван Білий, «Номер один»

Коментарі вимкнені.