На Тернопільщині урочисто відкрили дорогу (фото)

11 листопада ц.р. у Бучацькому лісовому господарстві, що діє у Заліщицькому районі, відбулася визначна подія: відкриття лісової дороги. Огляд новозбудованої дороги провели начальник Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Попадинець, голова Заліщицької райдержадміністрації Олег Барчук, всі директори держпідприємств ТОУЛМГ та працівники Дорогичівського лісництва.

«Даний відрізок дороги дасть змогу зменшити відстань вивозки на збільшити навантаження на лісовози, а головне лісова дорога є стовідсотково соціальною, адже вона значно скорочує відстань між населеними пунктамиШутроминці та Нирків Заліщицького району», – про це доповів присутнім на об’їзді лісових доріг керівник району Олег Барчук.

Такі масштабні огляди здачі лісових автодоріг в експлуатацію ініціював начальник ТОУЛМГ Ігор Попадинець, наголошуючи на тому, що кожне держпідприємство має своє особливе бачення розвитку лісової інфраструктури, а кожен керівник держпідприємства має уже чималий досвід будівництва лісових доріг. Тож лісівники переймають навики один в одного.

З кожним роком лісова автодорожна карта розширюватиметься. Це, в свою чергу, дасть змогу удосконалити Програму з будівництва лісових доріг на Тернопіллі, завдяки якій на лісовій карті Тернопільщини з’являтимуться нові якісні, економічні й соціально важливі лісові артерії життя. 

Довідка. Лісова дорога розташована у Дорогичівському лісництві, що входить до ДП «Бучацьке лісове господарство». Лісополотно протяжністю 1,4 кілометра стане добрим помічником бучацьким лісівникам у проведенні різноманітних лісокультурних заходів.

Окрім соціальної складової, дана дорога має і туристичну, адже з’єднує із перлиною Заліщанщини – селом Нирків, яке славиться своїм Джуринським водоспадом. Сама ж лісова дорога має однойменну назву з вищезгаданим селом – «Нирків-1», – повідомила “Погляд” прес-служба Тернопільського облуправління ЛМГ.

Коментарі вимкнені.