На Тернопільщині в честь Героїв Небесної Сотні Ігоря Костенка та Василя Мойсея висадили лісок у формі Герба України (фото)

На початку квітня на Тернопільщині в Зубреці на пагорбі було висаджено сосни у формі Герба України. Саме тут народилися два Герої Небесної Сотні Ігор Костенко та  Василь Мойсей.

Ігорю Костенкау було 22 роки. Він навчався на географічному факультеті Львівського національного університету ім. Івана Франка та працював журналістом. Вранці 20 лютого Ігоря вбито під час протистояння в центрі Києва. Його тіло знайшли біля Жовтневого палацу (МЦКМ ФПУ) на вулиці Інститутській. В Ігоря влучили 2 кулі: одна — в голову, а інша — в груди. Окрім цього, в загиблого виявлені сильні переломи ніг.

Василеві Мойсею 23 березня мало виповнитися 22 роки. Жив у Луцьку, хоча родом із села Зубрець Бучацького району Тернопільської області. Мама на заробітках в Італії. Навчався на четвертому курсі в Університеті розвитку людини «Україна». Спеціальність — «фізична реабілітація». Захоплювався туризмом. Найдужче любив мандрувати Карпатами. Був членом політичної партії «Свобода». До Києва поїхав разом зі своїми побратимами в ніч проти 19 лютого. Загинув від кулі снайпера.

Коментарі вимкнені.