На Тернопільщині відкрили першу кемпінгову стоянку

Перед в’їздом в село Білокриниця на Кременеччині (з боку Дубно) офіційно відкрили першу кемпінгову стоянку. Раніше тут була подібна, але з часом вона втратила вигляд і перестала виконувати свою функцію.

Зона відпочинку містить дві альтанки, лавочки, смітники та вбиральню. Завдяки злагодженій та оперативній роботі працівників держлісгоспу та Кременецької ДЕД за три тижні вдалося залатати і заасфальтувати необхідні ділянки біля дороги, встановити дорожні знаки. Розташування кемпінгу є стратегічно важливим для розвитку туристичної інфраструктури Тернопільщини, оскільки саме на початку Кременецького району туристи та водії зможуть зупинитися і перепочити не просто обабіч дороги, а на обладнаній та прибраній території. Прибирання території відпочинкової зони здійснюватимуть щодня. За це відповідає  Білокриницька сільрада.

«Ми плануємо відкрити ще два кемпінги: на в’їзді з міста Тернополя, де розпочинається Кременецький район, а також на в’їзді зі Зборівського району. До кінця літа плануємо обладнати один з них», – розповів «Терену» голова Кременецької райдержадміністрації Сергій Сімчук.

На час відкриття кемпінгової стоянки вже обидві альтанки були зайняті відпочиваючими, які, маємо надію, свідомо і з повагою ставитимуться до зони відпочинку та прибиратимуть за собою.

Джерело: “Терен”

Коментарі вимкнені.